Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőrre izmosítás,...

Narancsbőrre izmosítás, szálkásítás?

Figyelt kérdés

pár hónapja változtattam az étkezésemen ( kevés ch, fehérje, műkaják kerülése, zöldség, gyümölcs, és még a kávéról is leszoktam). nem vagyok túlsúlyos ( 176/61), "csak" elég gázos a narancsbőr a popsimon, és a combomon. az lenne a kérdésem hogy ha szálkásítanék, akkor érnék el vele valamit? már tornázok egy ideje rékára, alexandrára, de még nem vettem észre különösebb változást, csak azt hogy keményebb lett a combom, meg talán egy icipicit feszesebb. napi 3 liter víz megvan. min változtassak még?

20/L


2011. jún. 28. 12:23
 1/1 bix ***** válasza:
a narancsbőr is zsírszövet, de van akinél elég makacs. láttam már nőt aki gebe volt, és akkor is megmaradt. egyszerűen nem tudta ledobni... egyébként meg próbálkozz intenzívebb edzésekkel, intervallumos futás, bicikli, stb. min 1 óra amit érdemes. az jelentősen több energiát éget mint ezek az edzések
2011. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!