Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motivál/segít kitartani...

Mi motivál/segít kitartani egy diétában?

Figyelt kérdés
Számomra nem a mozgással van baj hanem a diéta betartásával mondjuk 4kg feleslegem van tehát hatalmas bajok nincsenek de akkor is! Nem tudok egy diétát egy hétnél tovább tartani pedig akarom,titeket motivál valami vagy segít valami?
2011. jún. 28. 17:45
 1/4 bix ***** válasza:

akkora motiváció nem kell hozzá, mert alapból nem szeretem a mekis kajákat, a 2200 kcalba meg amit beviszek egész sok értelmes dolog belefér, napi 5-6x, tehát se éhes nem vagyok, se fáradékony...


egyébként meg mi motiválna? aki fogyózni akar a pár betegagyú tinin kívül persze megáll a tükör előtt és megnézi hogy mi a célja... ha ez nem ad elég erőt akkor nem is igazán akarja.

2011. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy látom, mennyivel kövérebb vagyok másoknál. Mások szép vékonyak, én meg.. pff undorító.
2011. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az segíthet, h be tudd tartani a diétádat, hogy ne legyen olyan szigorú. Pl ha nagyon szereted a csokit, akkor egyél minden 3 nap 1-2 kockával. De ne többet. Vagy tarts egy napot egy héten, amikor bűnözhetsz, persze ez alatt semmiképp ne az egész napos sültkrumpli+chips+kóla+pizza és társait értsd, de ha mondjuk aznap eszel egy kis szelet pizzát valamelyik étkezésre akkor nem dől össze a világ.

Ja, és ne valamilyen "sztárdiétát" kövess, egyszerűen számold a kalóriákat, és ha a bevitt kalória kevesebb a felhasználtnál, akkor fogsz fogyni!

Kitartás!!!

2011. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönömeddigi válaszokat, hát próblok kitartani szeptemberig szeretném leadni ezt a 4kg ot
2011. jún. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!