Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérhetek olyan fogamzásgátló...

Kérhetek olyan fogamzásgátló tablettát amitől nem hízok?

Figyelt kérdés

van olyan, amitől fogyni is lehet akár?

mielőtt megköveztek: nem így akarok fogyókúrázni, de semmiképp nem akarok hízni tőle!


2011. jún. 29. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
kérhetsz de nem fogsz kapni, mert nincs.
2011. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
viszont nem 100% hogy hízni fogsz tőle ma már nagyon alacsony hormontartalmúak is vannak. de esélyes
2011. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amostaniaktól nem hízol,nagyon alacsony hormontartalmúak.A legtöbb akadályozza az ödémásodást is,tehát a vízvisszatartást,ilyen értelemben még akár tarthat kicsit "soványabban" is
2011. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
A mai fogamzásgátlóktól csak az hizik, aki ezzel az ürüggyel elkezd zabálni meg összevissza nassolni. Ugyanis annnyira kevé hormon van bennük, hogy ATTÓL nem hizik senki.
2011. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát én azért röpke féléve alatt amíg szedtem felkaptam egy 8-10-est. pedig a yadine volt
2011. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor itt vagyok ellen példának. Kicsit soványka is voltam, amikor elkezdtem szedni illetve ezektől a mai nagyon alacsony hormontartalmúaktól folyamatos közti vérzésem volt. A nőgyógyászom azt mondta, hogy néhány kiló amúgy se árt, próbáljunk meg folyamatos odafigyelés mellett egy régebbit.

Az elején a köztudat miatt figyeltem arra, hogy mennyit eszek. (Nem arra, hogy mit hanem, hogy mennyit.) Aztán néhány hónap múlva már arra sem. ha valaki megkérdezi, hogy milyen gyógyszert szedek (hozzáértő) csak hüledezik, hogy ez régi és el kellett volna híznom tőle stb. stb. Én meg vagyok vele elégedve, és meg vagyok róla győződve, hogy nem minden esetben a gyógyszer miatt híztak el a nők annak idején sem. Inkább attól, hogy volt valami ürügyük rá. ezzel lehetett takarózni.

Szóval oda kell figyelni és nem hiszem, hogy extrém esetektől eltekintve hízás lenne a következmény.

2011. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg te vagy az extrém eset :-DDD
2011. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

30 éve szedek gyógyszert, 30 éve se híztam el tőle és most se. Oda kell figyelni az étkezésre tablettával és tabletta nélkül is. Aki nem figyel magára elhízik. Aki figyel nem. Akár szed tablettát akár nem.

Ha valaki engedi,hogy feljöjjön rá 10 kiló,az saját maga hibás. Észbe kellett volna kapnia az első 3 kiló után

2011. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Nézd egy egyszerű Béres cseppet is étvágy növelőként szed az ember. ez fejben együtt jár a hízással. De csak fejben. Ha odafigyelsz, hogy mit, mikor, mivel, mennyit és hogyan eszel az se eredményez hízást. Ne értsetek félre és aztán cseppet se vagyok a fogyókúrák szakembere, sőt egy kanyit se értek hozzá. Csupán vannak dolgok amikben szikla szilárd meggyőződéseim vannak.
2011. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

akkor biztos ez a fogamzásgátló hízlal dolog egy kitalált történet és semmi köze hozzá annak hogy előtte se, meg röviddel azután sem volt már rajtam az a 10-es.

biztos az is csak véletlen hogy ismerek olyat aki tartott fél év szünetet, lepattant róla 5 kiló, és miután újra elkezdte szedni, visszajött.

persze 1000+1 ellenpélda is lehet, de ki tudja a kérdező melyik?...

2011. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!