Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajanlanatok? Elvagyok...

Mit ajanlanatok? Elvagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Betegseg miatt fel ev alatt 20kg-ot hiztam,aztan ra egy evre hirtelen masfel honap alatt lefogytam 25kg-ot.Sajnos a böröm nem alkalmazkodott,pedig mar felev eltelt...28 eves nö vagyok,mindenki szerint nagyon szep,rengeteg baratom lehetne,de elzarkozom,mert felek,ha meglatnak a testem azonnal elhagynanak. Mit tegyek? Plasztikara nem igazan van penzem.
2011. jún. 29. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
úszás, futás, szauna, sok folyadék és kitartás
2011. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vannak erre krémek

és nagyon nagyon sok folyadék, ha lehet sima víz

2011. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj egy kicsit :)

Tudom,hogy nehéz,én is nagyon pesszimista alkat vagyok,de nézd azt,hogy sikerült lefogynod,fiatal vagy,ugye írtad,hogy széép,és már csak egy kis önbizalom hiányzik,meg egy kis mosoly.Tudod,akinek nem kellesz így,attól jobb is,hogy megszabadulsz,de hidd el lesz olyan aki úgy szeret ahogy vagy,és ez tök komoly !!! :)) Csak először meg kell barátkoznod magaddal:) És minden okod megvan rá,hogy szeresd magad...hisz nem is magad miatt lettél kövér...nem magad miatt lett a bőröd nyúlt.:))nem a te hibád:))

2011. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!