Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves 88kg. bulimiás!...

17 éves 88kg. bulimiás! Szükségem lenne valakinek a segítségére aki minden nap kikérdez, hogy mit ettem és véleményt mond! Muszáj megállítsam a hánytató énemet! Na ki segít?

Figyelt kérdés
Kérlek segíts!
2011. jún. 29. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Én voltam/vagyok bulimiás, hidd el, ez nem fog segíteni.

29N

2011. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mégis mit csináljak?Itt a nyáriszünet és a diéta sem megy így...a hánytatás is nehezebb mert ideköltözött a nagyanyám,aki mindig a wc elött üldögél!Ezért híztam ennyire meg:(( de ezt már nem birom! A szüleim elött szégyenlem magam és nem is mondhatom el senkinek,orvoshoz meg nem fordulhatok!:(( Mit tegyek? ez megér egy probát...
2011. jún. 29. 21:43
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Szegény! Nagyon sajnálom, hogy szenvedsz!

De! Szedd össze magad, és beszélj anyukáddal erről, vagy akiben 100%-ban megbízol! Azután keresni kell egy orvost, aki kigyógyít belőle! Nehogy valami baj történjen!! Van rá gyógymód, hidd el! Egyedül nem fog menni sajnos...!

2011. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

szerintem mennie kellene, így segítséggel. persze akarat kell hozzá!

ha gondolod, akkor írj privátot nyugodtan. írd le, h ma mit ettél, mit érzel, ha nem hányhatsz... stb.

nem vagyok orvos, de én is segítséggel lettem túl bizonyos dolgokon. és az segített, h idegen ember volt, nem rokon, barát, barátnő, mert sajnos ők maximum sajnálni tudtak és nem felrázni, h hahó te idióta, hagyd abba!

szóval írj bátran, ha gondolod!

20/L

2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Vadmeggy ***** válasza:
37%

Ha büszkeségből inkább tönkreteszed magadat akkor hajrá!

25 30 évesen kirohadnak a fogaid, meddő leszel, így a saját gyerekről is lemondhatsz!


Hidd el megéri tikolni.

2011. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
a szüleim ezt nem értenék meg...apámat évente 2x látom...anyám sosincs itthon és folyton én vagyok a hibás mindenért.Lassan 2 hete h nem beszélnek velem mert ellopták a telefonomat...mert azért is én lehetek csak a hibás stb stb
2011. jún. 29. 22:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Normális étrenddel hidd el, hogy vmennyit le tudnál adni...
2011. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem nem, ez tényleg nem fog eredményhez vezetni.

Olyan nincs, hogy nem fordulhatsz a szüleidhez vagy orvoshoz. Ez egy betegség, amit kezelni kell, különben súlyos egészségügyi következményei lehetnek, amit végigcipelsz egész életedben, akkor is, ha esetleg sikerül leküzdeni. Ne tedd tönkre a jövődet ilyen fiatalon, nem éri meg.

Ez is lelki eredetű betegség, elsősorban azt kell kezelni. Neked is rá kell jönni, hogy segítségre szorulsz - és ez nem egy idegen "kikérdezi, hánytál-e ma" típusú dolog. Szóval lelki segítség, majd értend-beli változás, kontrollálnod kell az evést, hánytatást pedig örök életre elfelejteni.

Ne nyavajogj, főleg ne a nagyapádat hibáztasd, hogy nem tudsz tőle hányni... Lassan felnőtt vagy, vedd kezedbe a tested és a lelkedet, és akarj meggyógyulni - más nem tudja megtenni helyetted.

2011. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan ez egy segélykiáltás a részedről, így dolgozod fel a traumákat, rossz családi körülményeket, csalódást stb.

Ezekkel neked is tisztában kell lenned, gondolkodj el, mit kompenzálsz az evéssel, mi okozza a frusztrációt.

2011. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szívesen segítek neked,megkeresem ennek a roblémának a gyökerét:) Írj privit,ha gondolod!:)
2011. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!