Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Mit egyek fő étkezés...

Segítség! Mit egyek fő étkezések között, ha nagyon éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogyózom. Most ebédeltem egy kis adag kaját (energia szegény, egészséges, vega). Eltelt 1/2 óra és tök éhes vagyok. Ittam egy kis ásványvizet most. Mit lehet csipegetni, ami nem hízlal, ha nem vagyok elég fakír ahhoz, hogy vacsoráig kibírjam?
2011. jún. 30. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne is bírd ki vacsoráig! Egyél nyers zöldségfélét, pl. paradicsomot vagy répát, egy pötyli joghurtot, s ha utána is éhes vagy, főzz teát, járj rá kortyonként, s lesz valami a gyomrodban.
2011. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pucolj sárgarépát, vágd csíkokra, és rágcsálj, mint egy nyuszi:) Egészséges, jót tesz a bőrnek, és nem hízlal:) Uborka, paradicsom, paprika, hagyma, saláta, pár szelet csirkemellsonka, egy főtt tojás:) Nagyon finom, és nem hízlal:)
2011. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, kösznöm! Ezeket mind szeretem. :)

Munkahelyre majd hozok be kis dobozkában, mert ilyet nem lehet kapni büfében, de még a szemben lévő közértben sem.

2011. jún. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!