Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egy 2000 kalóriás...

Szeretnék egy 2000 kalóriás étrendet. Valaki írna nekem eggyet?

Figyelt kérdés
kiszámítottam kalkulátorral kb ennyit kéne ennem hogy fogyjak, csak kiváncsi lennék ehhez képest most mennyit eszek. Köszönöm!
2011. jún. 30. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2000kcal sok minden benne van.Reggelire félzsemle sonkával,tea,tízórai alma 1-2 kekszel,vagy 1 joghurt,ebéd zöldség leves,húsleves,valami sovány második,esetled csirkemell rizzsel,korai vacsira césarsaláta(csirkemelles saláta)esetleg ismét 1 szelet kenyér valamivel,gyümölcs saláta....Válogathatsz....
2011. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem vagyok szakember, de megpróbálom


Reggeli:


100 gramm túró/cottage cheese (light) kikeverve 100 gramm natút joghurttal+ 50 gramm mandula, kesudió, mogyoró (egyszóval vmilyen mag+ gyümölcs (áfonya, málna,stb.)


Tízórai:

2 szelet "rizstortácska"

1 tojás

Zöldségek


Ebéd:

80 gramm száraz rizs (persze kifőzve fogyaszd, csak szárazon ennyit mérj ki)

100 gramm csirkemellfilé egy evőkanál kókusz/ olivaolajon sütve

Zöldségek


Uzsonna:

2-3 kocka csoki+ 1 banán


Vacsora:

1 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér,egy pohár tej,50 gramm light trapista, kevés vaj, vegyes zöldségek


Ez egy nagyon magas fehérjetartalmú diéta napi étrendje, akkor ajánlom, ha sportolsz a 2000 kalória mellett. A csokit ne kifogásoljátok, mert kevés, és ennyi "bűn" kell a szervezetének, én páldául versenyző futó vagyok, de az edzés nélküli napokon is szükségem van egy pici édességre, mert különben fáj a fejem, rosszul leszek.


Azt is vedd figyelembe, hogy lehet eltérés az ételek kalóriatartalma között márkájuktól függően.


Ha nem szeretnéd kifejezetten ezt az étrendet követni, akkor is ajánlom a következő kalóriaadagokat:

Reggeli: 500-550

Ebéd:500-550

Vacsora:500-550

Tízórai/Uzsonna: 200-200


És vacsorára direkt írtam annyit, mint a többi főétkezésrw, mert lehet, hogy éjszaka nyugalmi állapotban vagy~alszol, de a tested 10-12 óráig éhezik! Kell neki tápanyag.


Remélem segítettem, ha van még kérdésed,írj privátban!:)

2015. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!