Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon éhes vagyok chipsre...

Nagyon éhes vagyok chipsre popcornra meg csokira:S Mit egyek helyettük?

Figyelt kérdés
Nem akarok se zöldséget, se gyümölcsöt?:/
2011. jún. 30. 18:52
1 2
 1/11 anonim válasza:

néha kell egy kis lazítás!

én is egyik nap bezabáltam gumicukorból,csipszből,és ropiból,mert megbolondultam volna,ha nem teszem meg.

Nyugodtan nyomás enni!

2011. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

húúú--- se zöldség se gyümi miért nem szereted??? :-o

zabpehelyt próbáltad kis mazsolával ?.. de hát figyelj chipsz?? tisza zsiir.. meg ne is mondjam milyen gamatságok.... 3éve nem eszek ..utálom csoki az még hmm nyámi néha kicsi belefér :) popcorn meg az sem nagy bu''n ha néha picit eszel! :) s aztán ..de MOZOGJ ha már ezeket kivánod sokat mozogsz akkor belefér ..s próbálj enni keveset s ne zabálj be s akkor jó:) de nemtudom esküszöm ha mozogni sem szeretsz.. sem zöldség s gyümii akkor huhaa :P

2011. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Egyél azt. Vagy kicsit fogyni szeretnél, és azért nem akarsz azt enni? Hát kell hozzá akaraterő... xd Amúgy egyél zöldséget vagy gyümölcsöt, csinálj gyümölcssalátát, én megimádtam. És a chips-ről már teljesen leszoktam, most jön a csokileszokás is... Rágózz, vagy egyél tökmagot, szotyit, pisztáciát...stb.


15/L

2011. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Popcorn vaj nélkül naturan vagy sósan simán mehet fogyókúra alatt is.
2011. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szeretem a zöldségeket meg gyümölcsöket de most nem kivánom:/ igen fogyni szeretnék
2011. jún. 30. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyél pudingot, abban jóval kevesebb a kalória.
2011. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyél egy kis mézet :)

Én múltkor édesre vágytam egy kis mézes túró nagyon jól esett :)

2011. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Le akarsz fogyni? Akkor egészségesen kell táplálkoznod! Hidd el amit mondok, én 80-ról adtam le a súlyomat 71-re, 65 a végső cél. Egészségesen étkezz és biciklizz vagy fussál, a vacsora ne húzódjon este nyolcra... És te nem szereted a zöldséget és a gyümölcsöt? Megtanítottak egészségesen táplálkozni?
2011. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a mez az tenyleg rendben van ha edeset kivansz.. es a popcorn vaj so nelkul az is oke :) MINDENT BELE sok szerencset.. es egezsegesen egyel :)
2011. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeretem a zöldséget, gyümölcsöt! Már több hete szinte csak azt eszek és mostmár más is kéne:S
2011. júl. 1. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!