Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez lehet beteges vagy nagyobb...

Ez lehet beteges vagy nagyobb probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nekem az a problémám:Világ életemben nem voltam egy vékonyság már csak azért is mert magas vagyok és a sablonos beszéd de erős csontozatú:)De mégse éreztem magam kővérnek...15 éve koromtól (amikor úgy elkezdett érdekelni,hogy is nézzek ki xD ) egészen 20 éves koromig meg is volt a 65-67 ingó súly a 175 cm-em mellé...Nem egy modell alkat de nem voltam elhízva és igazából tetszettem is magamnak aminél az én elveim szerint a legfontosabb . Viszont 20 évesen amikor beleléptem életem első legkomolyabb kapcsolatába elkezdtem fogamzásgátlót szedni ami persze rám olyan hatással volt,hogy híztam...híztam...és híztam...Persze azzal nyugtattam magam ohh a páromnak így is tetszem:)De egy hónapja ráálltam a mérlegre és az 85(!) kg mutatott...hát azt hittem mentem lefordulok...Azt tudtam ,hogy híztam és éreztem is..De hogy ennyit????EZ borzalmas...Elkezdtem kutakodni a fogyókúrák között -szinte mára betege vagyok-számolom a kalóriákat napi 40 percet edzek -Béres Alexandra,Norbi,Rubint Réka DVD-re mert hát időm a munkám miatt nincs fitnesz termekhez- Kenyeret és az imádót tésztákat is kivontam már az étrendemből de amikor felkelek mindig azt látom nagy a hasam...Mert persze nem a terebélyesedéssel van a gond hanem azzal,hogy néha kismamának néznek mert akkora pocakom -nyugi csináltam tesztet nem vagyok kismama :D:D:D - Persze a combom is elég nagy-ahhoz képest- de hát a pocak...És ez a legnagyobb bajom...Felkelek vagy eszek úgy érzem te jó ég csinálok 120 felülést mert nagyon nagy a hasam...Ez már annyira "beteges" hogy a munkahelyemen alig merek enni...ha eszek is és látom ,hogy "dagadt" a hasam megyek és ha a Wc-ben nincs senki csinálom a felüléseket...Persze kapom,hogy menyit fogytál..de Ha én nem látom???Nekem ugyanakkora a hasam mint volt...és a combom se változott...Most csak én bolondultam bele a dolgokba vagy ez másnál is előfordult már??? :) Mert képes vagyok megörülni :) :)
2011. júl. 4. 19:38
 1/6 anonim válasza:

én megértelek én is ilyen vagyok kamaszkoromban túlsúlyos voltam 70 kg (160 centi) de valahogy romlott az étványam középsuli alatt és fogytam közel 20 kg-ót...persze azóta visszajött pár kg 3-4 de úgy jól néztem ki..és mikor tavaly így..picit normál módon étkeztem elértem a 60 kg-ót akkor mondtam megálljt azóta visszafogytam de állandóan ezzel vagyok elfoglalva..mondhatni betegesen félek az elhízástól..tornázok is és rettentő keveset eszek de ennek ellenére mindig azon vagyok kiakadva hogy már rég 50 alatt lenne ha más enne ennyit mint én..nekem meg ilyen az alkatom állandan oda kell figyelnem és csak így tarthatom meg a számomra ideális testsúlyom..és amúgy én is a hasamra vagyok rákattanva:D :S sajnos.. a párom teljesen idiótának néz néha .. de ő nem érti hogy nem akarok kövér lenni újra.. (a családomban mindenki küzd a túlsúllyal a kisebb tesóm leszámítva) úgyhogy büszke vagyok magamra amiért én nem álltam be közéjük..de bosszantó hogy aránytalanul meg kell szenvednem ezért az alakért

habár beleszokik az ember..immár 6 éve nem eszek "rendesen" (szerencsés vagyok mert amúgyis hányingerem van az édességektől) de picit fáj hogy a normális ételekről is le kell mondanom.. mint a tésztafélék

szóval nem vagy egyedül.. mert én is meg vagyok kattanva ha a hasamról van szó

2011. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felüléssel nem fogsz fogyni, csak még nagyobb hasad lesz tőle.


Inkább kocogj napi 45-50 percet - ha azt mondod nincs időd, akkor pedig hízz, és ne nyavalyogj. VAN IDŐD RÁ! Mindenre van idő, csak akarni kell.


Egyél kevesebbet, de rendszeresen, sok gyümölccsel, és kerüld a zsírokat, sok ch-t.

2011. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nah vannak sors társak ezt jó hallani olvasni:) De amugy meg ilyen Bulimia meg anorexia szal egyéb divatbetegségek nálam szóba se jönnek mert egyszerűen nem menne meg áhhh...szal nem:) De akkor csak nem vagyok bolond:)


ÖöÖöÖ ki mondta hogy csak felüléseket végzek???

Meg amúgy is ha nincs idő akkor nincs..és ha neked ez nyavajgás akkor köszi nem érdekel a véleményed:)

Aha..fussak.. asztmával:) Köszi puszi nem megyen:)


De amúgy egészségesen étkezem...a fogyókúrákból a vízdiétákból lassan egyetemi disszertáció is megy:D

2011. júl. 4. 22:50
 4/6 anonim válasza:
175cm mellett a 65-70kg szerintem nem sok egyáltalán!Csak a sok hülye mondja ezt aki nézi a tv-ben a "tökéletes"nőket..ők sem olyan tökéletesek ám.És egyébként is csajszi.A pasik (ha néha nem is látszik) az olyan lányokat szeretik igazán akiken van mit fogni :P Hiába tünik ugy hogy az átlagos vagy sovány lányok jönnek be..ez nem igaz:)Legalábbis én ezt tapasztalom a környezetemben:))Ugyhogy fogadd el magad én ezt tudom tanácsolni! :)
2011. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, bocsesz, asztmával ne fuss, de gyors séta? Az sztem nem bajos.

Vagy ha tudsz, táncolj, vagy csak kalimpálj a lábaddal, mint mikor vízben tempózol. Vagy ússz, ha tudsz.

2011. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úszni azt szoktam hétvégente és van táncprogramom is:)


ÖöÖ én amikor 65-67 kg voltam az nekem tökéletes volt:) álomnőnek éreztem magam:) de hát most...szóval most már nem...és nekem az a fontos,hogy magam elfogadjam..a pasik nem érdekelnek mert van egy:) Vagyis már vőlegényem:) Szóval csak a magam érdekében akarom visszanyerni a versenysúlyom:D

2011. júl. 5. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!