Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lassult le a fogyásom? :- (

Miért lassult le a fogyásom? :- (

Figyelt kérdés
Eddig több mint 13 kilót fogytam, de 2X is volt amikor megállt párhétre, és újra beindult a fogyás, de most is fogyok, de jó ha heti fél kiló lemegy, mostanába ritkább, de van amikor 60-80 deka is, hetente.(előtte minden héten 1 kiló ment le) Miért lassult le a fogyás? (még van rajtam kb 10 kiló felesleg ) :( . Az a következő célom, hogy szeptember 2.-áig a születésnapomra elérem a -20 kilót, vagyis addig még minimum 7 kilót leszeretnék adni. De ha ilyen lassan haladok nem hiszem hogy sikerülni fog :( . A mozgást is emeltem , + mellette egészségesen táplálkozom , mint eddig a fogyókúra alatt -
2011. júl. 5. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonok, figyelmetlenség (többet eszel véletlenül/kevesebbet mozogsz, nem koncentrálsz edzésnél stb..), menzesz ezek mind olyan dolgok amik befolyásolhatják a fogyásod. Heti fél kg-nál többet nem érdemes fogyni ez az ideális tartomány. Arról nem is beszélve, hogy a fogyás nem egyenletes hanem exponenciális, vagyis minél kevesebb kg vagy (minél alacsonyabb a testzsírszázalékod) annál nehezebb fogynod. Ajánlom olvass utána a leptin hormonnak illetve, hogy lehet kijátszani: [link] az izmos bácsik ne tévesszenek meg, ez a cikk való neked!
2011. júl. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok figyelmetlen, eleinte csak heti 2-3 X félórát mozogtam, már heti 5X 1 órát, nem eszem többet mint eddig a fogyókúra alatt.
2011. júl. 6. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog. Olvastam erről(edzésmester.hu-n).Ha tovább folytatod tovább fogsz fogyni:)) Bízzál magadban :)
2011. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:

samurai jól írta.


csak egy triviális példa: teremben ha nem vagyok elég fókuszált, csak egy kicsit mással is foglalkozok, bekavar a magánélet, meló stb, akkor már nem vagyok úgy ott agyilag, és egyből nem is mennek a súlyok. ne aggódj a súlyod miatt, elsődlegesen pedig lehet hogy nem az edzés időt, hanem az edzés intenzitását kellett volna emelni, de ha így is megy az frankó, semmi gáz nem lesz. a fogyás lassulni fog a végéig, csak a te kitartásodon múlik hogy mit érsz el.


sok sikert

2011. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!