Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez belefér diéta alatt? Egy...

Ez belefér diéta alatt? Egy Norbi péksüti?

Figyelt kérdés
55 kg vagyok,173 cm tudom,hogy ezzel nem kéne fogyjak,de most a nyári szünet alatt fölszedtem fél kilót,azt szeretném leadni.Szóval diétás napi étrend alatt egy db Norbi péksüti belefér?Most megyek olyan helyre és ha tényleg nem hízlal akkor én kipróbálok egy dbt.
2011. júl. 6. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A mi régi mérlegünk fél kilókat nem is mér, mivel ki-be pakoljuk magától is elállítódik, így én nem is tudom most pontosan mennyi lehetek. 53-55 között valahol.

Edd meg a sütit és ha rosszul érzed magad a diéta miatt, menj utána futni.

2011. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fél éve nem menstruálsz, és legnagyobb problémád az, hogy fél kg-t híztál? Ember, normális vagy?!

Nincs peteérésed, MEDDŐ VAGY!!! Nem lehet gyereked!!! Nem akarsz még? Majd fogsz akarni később. És ha akkor sem lehet? Mit csinálsz, ha elhagy a párod/férjed, amikor kiderül, hogy meddő vagy, egy olyan nő kedvéért, aki ugyan kövérebb, mint te, de legalább tud neki gyereket szülni?!


Ha nem menstruálsz, azt jelenti, hogy NEM MŰKÖDIK A SZERVEZETED, mert ÉHEZIK! Nem te vagy éhes, a szervezeted ÉHEZIK, de olyan szinten, hogy már beteg vagy.

Fel tudod fogni?


Sürgősen keress egy nőgyógyászt meg egy pszichológust, aki rendbetesz, ha még akarsz emberi életet élni, gondolok itt a férjre, gyerekre, családra.

2011. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!