Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bepanírozott zöldségek...

A bepanírozott zöldségek olajban kisütve (pl cukkini) hízlalnak?

Figyelt kérdés

Azt olvastam igen :/

De akkor, hogy fogyasszam őket? A nyers nyúlkaját nem bírom hetekig..


2011. júl. 6. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajna az olajban sütött dolgok hizlalnak.


Próbáld ki, hogy cukkinit befűszerezed sóval, borssal, esetleg grillkeverékkel (én kevés olajjal is meg szoktam kenni, de ha teflonban sütöd, nem kell, mert nem ragad le) és fél óra állás után grillen vagy serpenyőben kisütöd, amíg barnás nem lesz. Keverj hozzá sovány tejfölből és átnyomott fokhagymából szószt, magában mártogatva, vagy barnakenyéren, pirítóson nagyon finom, és talán jobb az olajos verziónál.

2011. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Dehogy hízlal ,hisz akárhogy csinálsz meg egy cukkinit sehogy sem lesz benne több 2-300 kalóriánál.

És egy nap 1500-2000 kalóriát megeszünk még fogyózás alatt is .

Úgyhogy akár több olajban sült dolgot is nyugodtan megehetsz .

2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csináld meg rakott zöldségnek,Én mondjuk pulykadarálthús vagy Te is tudsz darálni(ha van darálótok) És natúr joghurt édesítővel a tetejére:)
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mitől lenne jobb a barnakenyér meg a pirítós, mint a panír... ugyanolyan szénhidrát, csak a kenyér vastagabb...

A panírozott cukkini nem hízlal, de nem is fogyaszt. Ha normális mennyiséget eszik valaki (figyel a napi összes kalóriára), akkor belefér.

Tény, hogy olajos, de ha sütőben sütöd (kevés olajjal megspriccelve - lehet kapni olajsprayt), nem szívja meg magát.

Viszont semmiképp nem ajánlanám "hetekig" enni, mert nincs benne fehérje.

Valamint azt sem ajánlom, hogy "hetekig" tartó fogyókúrát végezz, majd visszatérj a zabáláshoz, mert azonnal visszahízod, amit leadtál.

2011. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

*És egy nap 1500-2000 kalóriát megeszünk még fogyózás alatt is .


Igen. Férfiak esetleg fogynak 2000 kcal mellett. De egy átlagos nőnek a súlytartáshoz kell 2000 kcal. Koplalni nem szabad. Ez tény. De maradjunk az 1500-nál...

2011. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

11:42, persze a kenyér is szénhidrát, de mondjuk egy korpás barnakenyérrel legalább jóllaksz, míg panírral elég nehezen, és hát akkor ugye még a panírozott cucchoz is eszel valami köretet, jó esetben párolt zöldséget, de a rizzsel-krumplival már ugyanott vagy.


Egyébként senki nem mondta, hogy hetekig egyen cukkinit, és szerintem neki se az a célja (a kérdés "zöldségeket" ír ráadásul) csak próbáltam egy recepttel hozzájárulni a változatossághoz.

Remélem a kérdező örül neki. :)

2011. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

véleményem szerint aki le akar adni valamennyit annak nem panírozott olajban sült dolgokban kéne gondolkodnia..

súlytartásnál belefér ilyesmi néha de aki fogyni akar az ne egyen panírozott olajban sült dolgokat.

2011. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem "Palm" kituno tippet adott.Es nyilvan a paniros dolgok igen nagyon is hizlalnak.Persze en sem azt mondom hogy soha ne egyel panirozott eteleket,de jobb kerulni.En a helyedben ha mar valasztanom kene,sutok egy kis csirkeszarnyat bepanirozva,es koretkent paroltan a cukkinit.
2011. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13:28, ja tényleg, ez köret is lehet, csak én vega vagyok, ezért még eszembe se jutott. :) De sovány húsokhoz tényleg jó lehet!
2011. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mindegy...a lenyeg hogy en biztosan kiprobalom amit ajanlottal a kerdezonek. Biztos nagyon fincsi.
2011. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!