Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen testmozgással formálhat...

Milyen testmozgással formálhatnám a testem?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, 158cm és 60kg. Épp egy fogyókúra kellős közepén. Szülés után sajnos rajtam maradt sok felesleg, de amint abbahagytam a szoptatást, azonnal elkezdtem diétázni. Már 3 hónapja diétázom, 71kg-ról indultam. Sajnos eddig csak diétázni tudtam, mozogni nem. Most viszont már van rá lehetőségem, hogy elkezdjem. Sajnos genetikailag nagy hasam van, de ami jó hír, hogy a párom szereti, ha van hasam. Szerencsém van, mert nem annyira nyúlt meg a bőr a hasamon, de nem tudom, hogyan feszesíthetném kicsit. Egyenletesen fogytam mindenhonnan szerencsére. Mellből is fogytam, amit egyáltalán nem bánok, mert útban volt, csakhogy most az megereszkedett. Szeretném azt is feszesebbé tenni. Milyen mozgásformát ajánlotok ezekre a problémákra? Hallottam, hogy mellizom erősítésére jó a súlyzózás, de sajna nincs lehetőségem elmenni konditerembe. A testem egyéb testrészeit tudom formálni futással, esetleg arra lesz lehetőségem, hogy napi 5km-t fussak, de mellre és hasra még nem találtam megoldást, mindenki azt mondja, hogy hasprés, de pontosan mennyit, hogyan? (Mert többféle képpen lehet felülést csinálni)Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. júl. 10. 09:38
 1/2 bix ***** válasza:

helyi fogyás neked se lesz. a futás mindenhonnan fog vinni, nem csak lábról, mellről nyakról karról mindenről.


a hasadról se fogsz hasazással fogyni sajnos, ahogy a mellizom is csak minimálisan fog segíteni a melled ereszkedésén... sok eredményt ne várj tőle...


diéta és intenzív mozgás a fogyáshoz elég lesz, a melled viszont sajnos javulni nem fog, az axilla felől szokott "megereszkedni" a felső rész gyak eltűnik mivel az is zsír, így a kinyúlt bőr és a kisebb mell miatt az egész megereszkedik. ha visszahízol akkor a formáját újra felveszi, de ilyenkor belátható hogy a mellizom mérete csak minimális hatással van a problémádra.

2011. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futás mellett Rubint Réka tornái jók szerintem.
2011. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!