Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A haspréstől csak izmosodik a...

A haspréstől csak izmosodik a has és nm fogy?

Figyelt kérdés
Én csomó ideje csinálom és nkm lapos a hasam :||
2011. júl. 10. 12:00
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom először izmosodik aztán fogy:)
2011. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
lógj valahonnan (nem suliból) függőlegesen, és csinálj lábemeléseket. derékszögbe fel, vissza le. garantált a hasizom!
2011. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi de nkm az lenne a kérdésem h sokan irják h ha hasprést csinálunk akk nem fogy a has hanem izmosodik és h ez igaz-e?
2011. júl. 10. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A zsír alatt izmosodik a hasad. De szerintem van zsírégető hatása is különben miért csinálják olyan sokan? Szerintem hatásos, csak kitartóan és sokáig kell csinálni. Hatékonyabb ha torna közben betekered a hasad folpack-al, és úgy csinálod a felüléseket. Nehezebb, de sztem hatékony és jobban izzadsz alatta, így ég a zsír. Egy próbát megér! Sok sikert :)
2011. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt nem értem én se hogy annyian csináljak...akkor csak ér valamit. :DD én mindennap csinálok. (: Köszi, a tanácsot lehet kipróbálom! ;)
2011. júl. 10. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

A folpackos jó nagy marhaságot írt, ugyanis nem ég zsír, hanem csak vizet vesztesz, ha folpackozol.


Amúgy diéta és mozgás kombója égeti le a felesleget... na, utána már lehet hasizmozni, mert látszani fog.

2011. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én diétázom, és kezdetek kezdetén is már has préseltem. És nekem nagyon lapos a hasam szval csak ér valamit. :D
2011. júl. 10. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ér! Csináld kitartással!(de jó neked h lapos hasad van..:)
2011. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:P Köszi. Hát alapból nekem nem volt olyan nagy hasam de azért volt egy kicsike...inkább a combom az olyan hogy nagy. :/ már csak annak kéne kisebbnek lennie és wúúúúúh. *-* :DDDDDD
2011. júl. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!