Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék kevesebb...

Hogyan fogyhatnék kevesebb torna mellett, kemány diétával, valaki tud jó koplalási módszert?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azzal mit érsz? Amint abbahagyod visszajön a kétszerese.
2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha valaki sokaig koplal, akkor nem fog visszajonni a ketszerese hamar. Csak meg kell nezni egy anorexiast. Persze ez nem cel. De ha 1000-1200 kaloriat eszik valaki 3-4 honapon keresztul a suly is lemegy, es nem ugrik ra vissza a leadott felesleg. persze nem is bir annyit enni, mint elotte.
2011. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az anorexiások kb. semmit se esznek :D AMúgy meg abbahagyja, rendesen eszik és hoppá 2x akkora súly.
2011. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Akkor erdekes, hogy nekem mar egy eve nem jon vissza a sulyfeleslegem, nemhogy a duplaja. Es azota mar barataim, ismeroseim is kovettek, es nekik sem. Erdekes....

Az anorexiasokra pedig pont azt irtam, hogy nem az a cel. egy almaval valoban csak kiehezteted magad.

2011. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ezekszerint lusta v tornázni és inkább nm ennél csk h ne keljen ledolgozni. Ez rossz!!! Ne legyél lusta, egyél rendszeresen/egészségesen DE keveset és mozogj!!!! Hidd el sokkal jobb igy fogyni minthogy éhezteted magad. :/
2011. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De csalakozom az utolsohoz a mozgas mindenekelott.
2011. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bix ***** válasza:

"De ha 1000-1200 kaloriat eszik valaki 3-4 honapon keresztul a suly is lemegy, es nem ugrik ra vissza a leadott felesleg. persze nem is bir annyit enni, mint elotte."


mivel átlag 1500 kcal az "értelmes" diéta határa (mégegyszer: átlagosan) ezért esetenként az 1200 se okozhat gondot...


imádom amikor valaki bemondja hogy koplalt és a haverjai is és nem híztak...:D én tudok levitálni, és amióta a haverjaim is járnak oktatásra a téridő görbítés is megy:D

a koplalás lassú anyagcserét okoz, ami utána fokozott kockázatot jelent mind a visszahízás, mind más betegségek kialakulása esélyesebb. a vitamin és tápanyaghiány nem feltétlenül jó dolog, a mozgás kerülése pedig a szervezet számára tálcán kínálja az izmokban tárolt glükózt mint energiát, így első körben azt pakolja ki, csökken az izmok mérete, teljesítőképessége, a súlya pedig nagyobb mint a zsíré, kit érdekel hogy a szív is izom. a lényeg a fogyás, bármi áron...


kilóméterről megmondom hogy ki az aki koplalással és ki az aki mozgással fogyott... itt a nyár engem meg a hányinger kerülget néha az egyébként vékony, csinos lányoktól akik még így is puhák, látszik hogy a bőr alatt még mindig zsír van, nem izom, nem értem miért jobb ez mint egy feszes, szép comb pl... de mindenkinek lelke rajta...

2011. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le 8 kg/3 hónap, hogy nem ettem 6 után, és előtte is csak fele adagokat. Reggelit rögtön felkelés után, ebédet 1-2 óra között, vacsorát meg 5-6 között ettem. Nem nehéz betartani, még most is fogyok vele, pedig ritkán mozgok. Inkább csak taposó de azt is csak keveset és tényleg ritkán. Néha szoktam édességet is enni, meg volt olyan, hogy hambit ettem. Szóval mindent, amit eddig, csak nem annyit! :)
2011. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért nem akarsz tornázni?
2011. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 08:46-os az elotte levo hozzaszolasomat is figyelted? a mozgas mindenekelott. Amugy meg rengeteg a vekony lany, akik sosem fogyoztak (mert nem volt ra szukseg) es megis olyan puhanyak...de nem szamit mert a legtobb ember akik ranez azt latja, hogy vekony dejoo.

A kerdezo pedig a torna nelkuli fogyot kerdezte en csak arra valaszoltam.

2011. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!