Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az úszás tényleg jól fogyaszt,...

Az úszás tényleg jól fogyaszt, formásít?

Figyelt kérdés

a biciklizést rühellem, a futástól meg bedurran a térdem és a bokám.


és mondjuk hetente hány órát ússzak hogy fogyjak? úgy hogy eléggé ergya az "étrendem"..


2011. júl. 13. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
amúgy szerintetek a városmajor utca (moszkva tér környéke) az veszélyes hely, mert egyedül mennék, napközben.
2011. júl. 13. 22:54
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs az offért, csak ez engem is érdekelne
2011. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó de ezt most miért kell ideírni..
2011. júl. 13. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
azért hogy megtalálja a kérdést -.-
2011. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kittycica94 válasza:

én heti 3x járok úszni, alkalmanként 1-másfél kilómétert, attól függ mennyire vagyok fáradt. de 1km alá nem adom!

Emellett odafigyelek a kajára, este 6 után nem eszem csak gyümölcs vagy zöldséget. Nagyon nagyon ritkán ezt nem tartom be, ha olyan a szitu és elmegyünk egy hambira (havi 1x) haverokkal, akkor másnap folytatom tovább az egészet mintha meg se történt volna, mert ez nem egy antibiotikum kúra, hogy ha 1x kihagyod akkor kuka az egész. Édesség ha eszem akkor csak délelőtt. Ezt így betartva havi 2-3 kilótól meg lehet szabadulni. 12 kiló már lement így rólam!

2014. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!