Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csodát tett a sárgarépa?

Csodát tett a sárgarépa?

Figyelt kérdés

Szokásos éjszakai falóroham jött rám, azaz amikor ilyenkor még fenn vagyok, valahogy mindig ilyen tájban vagyok nagyon éhes. Most is kimentem a konyhába, és kiegészítettem a vacsimat (pici lecsó+fél szelet májkrémes kenyér) még egy kis kenyérrel, fél zacskó chipsszel, simán éhes maradtam, mintha semmit se ettem volna, már az édességeket nézegettem, hátha elveszi az étvágyamat, amikor megláttam egy szál sárgarépát. Gondoltam, már ne árválkodjon ott, megpucoltam, megettem, és azóta semmi bajom. Teljesen megnyugodtam, már nem vagyok éhes, be tudtam jönni a konyhából, és nem azt nézem, hogy mit lehet még enni, mert meghalok éhen. Óriási megkönnyebbülés, hogy hirtelen már nem kínoz az éhség.

Ez hogy lehet? Nem volt olyan hatalmas répa. Ha beválik, akkor beszerzek egy csomó répát így éjszakára. Van valami magyarázata?


25/L 158 cm, 58 kg


2011. júl. 14. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi minden lenne, én is felzabálnám a fél hűtőt, meg chips meg ilyen szarságok, nem csoda, hogy zabálhatnékod van
2011. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az evés rajtad múlik,hogy megállod e vagy sem......


A répára annyit,hogy lett valami a gyomrodba.Ennyit elérnél egy pohár meleg tejjel,1-2 almával....

2011. júl. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kb 20 perc amíg az agyad megérzi hogy jól laktál


lehet hogy már a lecsó elég lett volna csak gyorsan befaltál mellé minden szart és a répánál érezted meg hogy jól laktál.

2011. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!