Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a diétáról?

Mit gondoltok erről a diétáról?

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek beválhat? Csak azért, mert én azt olvastam, hogy egy nap minumim 5x kell enni, ebben a diétában pedig napi 2xes evés van. nem tudom, hogy bele kezdjek-e, fontos lenne most hogy gyorsan fogyjak, szerintetek? :/ elég tanácstalan vagyok. Azért gondolok erre a diétára mert úgy jónak tűnik, meg sokan írták a kommentekbe, hogy nekik bevált.


2011. júl. 17. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
3* ott a reggeli az elején lehet hogy sikerül de az izomból
2011. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*reggeli is beletartozik a diétába, bocsánat
2011. júl. 17. 14:05
 3/8 A kérdező kommentje:
ééértem
2011. júl. 17. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség... amúgy nem kell napi 5x enni, csak érdemes, de nem azért mert az "felpörgeti az anyagcserét". Alapvetően nem ezzel van baj... hanem ezen kívül minden mással amit itt leírtak neked ebbe a "diétában". Azt nem kétlem, hogy pár kilót ledob ezzel a "diétával" de semmiképp sem ez az optimális. Elsősorban gondolom zsírégetés lenne a célod, na ez mindenre jó csak arra nem, illetve arra is jó, de nem úgy ahogy te gondolod. A vesztett kgok nagy része izom és víz lesz, ilyen csekély kcal bevitel mellett. Remélem nem vékony plötyi hanem vékony feszes akarsz lenni. Ahhoz meg RENDES szálkásító étrend és MEGFELELŐ mozgás kell.
2011. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értettem ! :D és köszi :)
2011. júl. 17. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM! Nem értetted meg! :D ha megértetted volna most teli lennél kérdésekkel! Mé' nem kérdezel? Há kérdezzél! Ezt kell csinálnie? Értsd meg nem értetted meg! Nem, nem és nem! XD Én értem, de lusta vagyok leírni rendesen, ráadásul megint dög meleg van és 10 perc múlva megyek edzeni... mé van ilyen meleg?


Mindegy nézzük:

Mi kell egy rendes diétához?


Elsőnek tudnod kell mennyi pontosan a súlytartáshoz szükséges kcal mennyiség. Ezt kbre megtudhatod itt: [link] Ha ez megvan ebből vonj le 500kcalt és megtudod mennyi az a kcal mennyiség amivel ideális mértékű lesz a fogyásod. Második lépés a diéta elkészítésében a kaják összeválogatása: [link] Úgy válogasd össze a kajád, hogy a kapott kcal értéken belül maradj. Arra figyelj, hogy a reggeli tartalmazza a legtöbb szénhidrátot/legkevesebb fehérjét a vacsora pedig, a legkevesebb szénhidrátot/legtöbb fehérjét. Vacsorára a legtutibb a túró, az egész éjjel "kitart".


Miért kell 5x kajálni diéta alatt?

Mert így kb úgy el lehet osztani a kajálást, hogy sohase legyen üres a gyomrod, és mivel nem sokat eszel egyszerre nem fog "kitágulni" a gyomrod, tehát kapásból kajálás után nem leszel ismét éhes.


Milyen a megfelelő mozgás?

Olyan amitől kiköpöd a tüdődet de megmozgatja az összes izmodat. Vagy egy csomó saját testsúlyos gyakorlat, de ha hajlandó vagy elvonszolni a valagad a hervisig, akkor tudsz venni 4eFtért tárcsás kis egykezes súlyzót, ezáltal az otthon elvégezhető gyakorlatok száma az egekbe szökik. Súlyzós vagy saját testsúlyos edzés esetleg a kettő keveréke után menj el futni, lehetőleg intervallumokban gondolkodj.


Remélem ez mégtöbb kérdést felvetett benned, de én itt kiszáltam a többit guglézd vagy böngészd a [link] -t. A bácsiktól nem kell félni a cikkek 95% átlag embereknek szól!

2011. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :)) amúgy izmosodni nem nagyon szeretnék, már ígyis tök izmos a vádlim. inkább fogyni..
2011. júl. 17. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszélt neked itt arról, hogy ezzel izomtömeget fogsz összeszedni? Ha betartod a diétád, akkor fogyni fogsz, fogyni, méghozzá zsírból. Izmosodni akkor izmosodnál, ha a súlytartáshoz szükséges kcalnál többet vinnél be. Ha ilyen könnyű lenne izmosodni ahogy te elképzelted akkor már rég 300kgos gorilla lennék.
2011. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!