Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testkontroll...

Mit gondoltok a testkontroll diétáról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 29. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fárasztó, macerás, drága. Inkább mást, máskor eszem, hogy csökkenjen a súlyom, de nekem nem is kell. Önfegyelemmel tartom /172/63/.
2011. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A testkontroll nem igazán fogyókúra, hanem inkább egy életforma. Én sokáig csináltam, és nagyon elégedett voltam vele. Ami különösen jó hozadéka volt, az az, hogy megszoktam, és a mai napig teljesen természetesnek veszek olyan dolgokat, hogy nem eszek mekis kaját, stb.


Negatívumok, amik eszembe jutnak:

- nagyon tejtermékellenes

- eléggé húsellenes, bár beilleszthető az étrendbe az is, de alapvetően ez egy inkább vega életmód.

- gyümölcsöt enged csak délelőtt (pékárut nem), és van akinek ez nem elég. Sőt a ma általánosan elfogadott nézet szerint ez nem is ajánlott.

- viszonylag drága, mert sok alapanyagot teljesen kizár, és olyasmikkel helyettesít amik csak bioboltokban beszerezhető. Vagy pl tiltja a margarint, csak vajat lehet használni, stb. Az étrend alapja rengeteg zöldség és gyümölcs, ez is drágítja.


Nem olvastam végig a teljes belinkelt oldalt, de azt tudni kell, hogy a két testkontroll kötet majd ezer oldal, ennek mondjuk a fele amcsi stílusú terjengős handabanda az élelmiszeriparról, és sok sztori a házaspár életéről.

Ezt csak azért írom, mert ha az ember rendesen akarja csinálni, akkor érdemes elolvasni, mert rengeteg apró szabály és trükk van, amiket csak így lehet megismerni.


Én nem fogyókúráztam vele, hanem évekig csináltam, mert megtetszett. Elég hízékony vagyok, ezalatt az idő alatt nem híztam, pedig ettem rendesen, néha kiló krumplikat is :). Fogyókúrára nem tudom milyen.

A közérzetem remek volt, erre emlékszem még.


Ha jól emlékszem azért hagytam abba, mert tiltja a kávét, és nekem alapból nagyon alacsony vérnyomásom van, gyakran szédültem, és a kávé segített. Én az a fajta vagyok aki valamit vagy csinál vagy nem csinál, és így apránként kikopott az életemből. Azért számos dolgot a mai napig önkéntelenül is alkalmazok mert nekem bevált.

2011. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)))
2011. júl. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!