Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mely ételekben van a legkevese...

Mely ételekben van a legkevesebb zsír, és szénhidrát?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, és tudom, hogy kenyeret nem szabad ennem, sem pedig ugye sütit, csokit, ilyesmit. De ezeken kívül miket kell még tiltó listára tennem, hogy nyárig leadjak legalább 10 kilót?

Egyébként esténként tornázok, meg napi 1-2 órát görkorizom. Illetve sétálok, gyorsabb tempóban, ahova tudok.


2009. ápr. 2. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a zsírral annyira ne foglalkozz (szalonnát azért ne egyél) ami zsír a húsban van, vagy ami olajat teszel a zöldség alá az kell a zsírban oldódó vitaminokhoz.

Ne egyél még krumplit, rizst, lisztes dolgokat (sűrű rántás), szárazbabot, lencsét, májat. Marad hús, tejtermék, zöldségek.

2009. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És tésztából mit vegyek inkább? Milyen fajta tésztát? Hiszen az is sok szénhidrátot tartalmaz, ha jól tudom.
2009. ápr. 2. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Tészta se. Sajnos ami marad az tényleg csak hús, tojás, tejtermék (túró, joghurt, kefír) zöldségek.

egyél sült húst különböző pirított, párolt zöldséggel. Így is változatos lehet, egyik nap fokhagymás cukkini, másnap vajas bébirépa borsóval, párolt spenót tojással, vegyes zöldség reszelt sajttal.....

2009. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én láttam multkor a spárba meg más boltokba is olyant hogy alexandra van aszem rajta olyat vegyél vagy ahol vanak ezek a bio kaják azon a soron nézz körül mert ott vannak tészták is
2009. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tök fözeléket lehet enni? meg paradicsomos levest? ugy hogy vagy nem rakok bele cukrot vagy édesitöszert rakok helyete hm??
2009. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Főzelékeket ételkeményítővel készíted, meg kefírrel, sovány tejföllel akkor fogyisak lesznek ;) A lisztet, tésztát, kenyeret sajna el kell felejteni. Sajtból edami vagy mozzarella, mert a trappista is zsíros... Húsok mehetnek. Amik nem túl zsírosak..Most így hirtelen ennyi ;)...
2009. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!