Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jana ízesített víz belefér,...

Jana ízesített víz belefér, ha fogyókúrázom?

Figyelt kérdés
nagyon hízlaló?
2011. júl. 18. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
belefér
2011. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. júl. 18. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

nem fér bele. ellenben nem lehet benne túl sok energia.

aromás cuccokat amúgy fölösleges enni. (inni)

2011. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
=/ már semmi édeset,sósat,zsírosat nem eszem.fogytam is jó sokat.de a Jana hiányzik:D miért szerinted híznék tőle? napi 3 litertől?:D:D
2011. júl. 18. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

hát nézd meg mennyi kalória van benne.

de nem hinném hogy sok lenne, ergó napi 10 liter sem hiszem hogy meglátszódna. csak egy ilyen vízben gondolom mesterséges aroma van (de nem kerestem rá neten, csak én így gondolom) az meg tök felesleges a testednek.

ellenben ha szereted, akkor meg igyad, mert energiatartalom szempontjából nem hiszem el hogy egyáltalán számolni kellene vele.

2011. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

100ml=11.5 kcal

2,9 g cukor

természetes aroma és antioxiáns.

2011. júl. 19. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:

hmmm.. :/ természetes aroma.. nos, ha ráírják.

nekem 1 literben az a ~100kcal semmi nem lenne, előbb durranna szét a gyomrom, minthogy ilyennel a levegővételemhez szükséges energiát fedezném. szerintem Te is ihatod.

2011. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tudom hogy már régi a kérdés de talán még érdekes lehet..

A cukor miatt lehet inkább problémás... mert egy deci tartalmaz 2.9 gramm cukrot 1 liter akkor 29grammot és napi 3 liternél ez 87gramm

és

[link]

és ez mellét még van plusz bevitt cukor.. sajnos általában.. Nyilván jobb mint egy kóla

[link]

2013. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!