Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom. Xd. Ilyenkor...

Fogyókúrázom. Xd. Ilyenkor szerintetek még ehetek tejbedarát, ha édesítőszerrel készült, és nem cukorral?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább valami mást egyél. Ha ez a vacsi edd meg, de fél adagot, és szerintem max havonta egyszer-kétszer.
2011. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ink nem eszem.://xd
2011. júl. 20. 19:29
 3/5 anonim válasza:
30%
Minden fogyókúrázó figyelmébe ajánlom, hogy az édesítőszereket a cukorbetegeknek kell használnia és nem annak aki le akar fogyni. Ha nincs bajod a cukor emésztésével minek eszel édesítőszert?
2011. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ettem tejbegrízt, és nem híztam tőle. Nyugodtan egyél. sőt cukorral edd, én is úgy tettem. Mindannak ellenére, amit mondanak, és sokszor hangsúlyoznak itt a topicban, nem ártalmas, ha cukorral eszed. Értem én, hogy a cukor, csúnya, rossz, és a többi, de ne foglalkozz vele.
2011. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

''Ha nincs bajod a cukor emésztésével minek eszel édesítőszert?'' azert mert 100g cukorban 400kcal van,mig az edesitoszerekben szinte semmi,1 szem edesitoben kevesebb mint 0,1 kcal van,es mivel a kerdezo FOGOKURAZIK nem hiszem h orulne annak a tobbszaz plusz kalorianak.

Amugy meg 1x-1x lehet enni,csak ne tul gyakran, foleg ha fogyokurazol;)

2011. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!