Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne 100 kilósan...

Nagyon gáz lenne 100 kilósan zumbázni menni?

Figyelt kérdés

Amikor régen jártam konditerembe, ott is lenéztek.. :S

Unom az itthoni szobabiciklizést, gondoltam beiktatok heti 3-4 zumbázást is..


2011. júl. 19. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a társaságtól függ, hogy kinéznek-e. Én nem kockáztattam, töltöttem le zumba videót, és itthon csinálom. :)
2011. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is töltöttem le, na de így mégse ugyanolyan :(
2011. júl. 19. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Keress olyan termet, ahonnan nem néznek ki. A nagy csilli-villi termekben általában a társaság is "kinézős" szokott lenni.

Amúgy nagyon is dícséretes, legalább teszel magadért valamit.

2011. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Én plakáton láttam itt Győrben hirdetést és rajta volt az edző is. Hát ő is megvolt 70 kg tuti...
2011. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

BP 6. ker-ben van egy stúdió, havi 6000 ft-ért bármennyit lehet menni.

Máshol kb 100 ft/óra..


Annyira sok pénzem pedig nincs, hogy heti 4-5000-ért járjak.. :S

2011. júl. 19. 14:48
 6/11 A kérdező kommentje:
*1000 ft/óra
2011. júl. 19. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a 9. ker-ben járok, ott drágább a bérlet (igaz, jár hozzá wellness, ami nekem pl. nem kell). Van kezdő zumba és nem kezdő is. Mindkettőt kipróbáltam, alig van különbség. A kezdőre járnak nagyon kövérek is (sőt, ők vannak többen, mint a vékonyak), a nem kezdőre inkább kimondottan vékonyak.

Szeretném azt hinni, hogy azért, mert ők már lefogytak a zumbától :), de az igazság szerintem az, hogy a kövérebbek nem mernek haladóra menni.

Én azt tanácsolnám, hogy magaddal törődj, ne másokkal. Nem csevegni meg barátkozni mész, hanem mozogni. Ugyanannyi jogod van ott lenni, mint másoknak.

Szerintem nagyon jó ötlet, hogy kimozdulsz, meg hát a zumba kardio, szerintem jót fog tenni, jobban fogyaszt, mint a szobabicikli. Csak ne keseredj el, ha az elején nem megy, időbe telik megtanulni a lépéseket és megszokni a terhelést. + Készülj fel, hogy iszonyúan megizzadsz.

2011. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ne járj zumbázni, nem azért, mert kinéznek, hanem mert szétmennek az ízületeid...100 kgosan ha átlag nő vagy, van legalább 30 kg súlyfelesleged...előbb járj úszni és bringázni..ha min 15 kg lemegy, akkor menj zumbázni



az meg, hogy kinek mi a véleménye ne befolyásoljon

2011. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz!!!:) Menj csak el:) Hidd el imádni fogod:))) Mások véleménye ne érdekeljen:)
2011. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem gáz, menj el nyugodtan..ahova én járok ott is vannak hasonló alkatúak..mellesleg, keress rá a neten,volt egy több mint 100 kilós srác aki zumbával lefogyott nem tudom pontosan hány kilót(de nagyon sokat) Lacinak hívják, és pesten a leghíresebb férfi zumbaoktató!képek is vannak fenn,hogy előtte-utána, elég megdöbbentő! én azt tanácsolom, menj el nyugodtan:))
2011. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!