Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves 168cm és 58kg súlyú...

14éves 168cm és 58kg súlyú lány vagyok. Mi az ideális? Ha fogyok mennyit kéne? (combból és fenékből szeretnék) a sportot korlátoznom kell (szobabicikli, séta, egyszerűbb gyakorlatok) térdficam miatt. Milyen diétát ajánlotok erre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
58 az kb jó, nem kell diéta, se fogyás.
2009. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tudotmmal a testmagasság cm-ben mínusz 110 az egészséges testsúly, (vagyis a tiéd most a jó)

vagy pedig: testtömegindex-számítás:

[link]

2009. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit fűznék hozza a kérdésedhez, hogy a diétákkal vigyázz nagyon, nem játék 14 évesen, példáúl az unokahúgom diétázott 14 volt ő is és tessék megállt a növekedése, alacsonyka maradt és az orvos szerint már csak enyhe növése lesz

Persze ezzel nem megijeszteni akarlak, ez nem minden esetben van így, sőt, csak szólnék, hogy tényleg kell azért vigyázni nem lehet akármilyen diéta, mert vannak "veszélyes" diéták, mármint a ti számotokra, hisz még fejéődő korszakban vagytok, sőt épp hogy most kezdtek igazán nőni

Sok szerencsét előre is :)

2009. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kell ide se fogyó kúra sem diéta ez pont jó arány.
2009. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen ideális súlyú vagy, nem kell fogyókúráznod, nem kell semmilyen diétát tartanod. Az ajánlott Neked, ami mindenkinek, az egészséges ételek, a változatos étrend.

A leírt mozgáslehetőségek éppen megfelelőek és elegendőek.


A combod és a feneked is biztos nagyon szép, csak az újságok retusált, anorexiás modelljeihez méred! Ne tedd! Szeresd magad! :)

2009. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

14 éves korodban ne diétázz! A szervezeted épp most alakul át, megnyúlnak a csontok, követi a bőröd, na meg ugye a nemi jellegek.. Most rengeteg, különböző táplálékra van szüksége, próbálj változatosan enni. (vitaminok, ásványi anyagok, rostok, stb.) A jelenlegi 58 kg-od full jó egyébként, de ha sokallnád, akkor is inkább a sportot próbáld fokozni és ne az étrended csökkenteni. (A térdficam kellemetlen, de biztosan találsz olyan sportot, ami nem terheli ezt az izületed és mégis kardio mozgást végezhetsz. Hogy milyent, az már egy másik kérdést is megérhet..)

Roope

2009. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez tükéletes testsúly az osztályomba is vannak nállad alacsonyabbak ennyi kilóval és nem kövérek én mondjuk elég vékony vagyok de ez nállam adottség (13(L)/ 164cm / 44kg
2009. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!