Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rendesen diétázok és napi...

Ha rendesen diétázok és napi 1,5 órát edzek, mennyire fér bele a reggelibe egy tejszelet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 01:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap másfél órát edzel akkor kb azt eszel amit csak akarsz, normális keretek között. Tehát: IGEN
2011. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
ha minden nap ennyit mozogsz akkor simán ehetsz :D
2011. júl. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha tejszeletet zabálsz, akkor nem diétázol rendesen.


Amúgy sokan nem értik meg, de ezt nem lehet úgy csinálni, hogy na akkor csalok 1x egy nap.... Mert legközelebb már ebédre torta fog kelleni, vacsorára meg zsíroskenyér.....vagy elhatározod, hogy diétázol és be is tartod, vagy pedig hagyd a fenébe az egészet.

2011. júl. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele mint az utolsó:D Inkább majd akkor engedem meg majd magamnak amit szeretnék, ha már elértem a kívánt súlyt. Addig inkább csak visszahúzna ha megengedném magamnak :S
2011. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
előbb fogyj le egészséges ételekkel és utána esetleg megengedhetsz magadnak néha egy-egy szeletet. én semmiképp nem ajánlom minden nap, mert ez egy elég rossz szokás nem kell minden nap édességet enni.
2011. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Belefér, tovább megyek, én nemrégiben ettem meg egy egész tepsi sütit, és bajom nem lett belőle. 0,5 dekával többet mutat a mérleg. Na és? Egyébként ha eléred a kívánt súlyt, és akkor engeded meg magadnak, úgy is hízhatsz valamennyit, és ugyanott vagy, ahol most, és nem is biztos, hogy híznál. Szóval ne kínozd magad mind a lelki, mind a testi egészséged érdekében. Köszi.

2011. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:44

ez a baj benned is meg a kérdezőben is-meg a legtöbb dagadtban. Fogyókúrában gondolkoztok, amikor már olyan dagadtak vagytok, hogy nem mertek a tükörbe nézni, és olyankor x hétig sanyargatjátok magatokat koplalással, meg mindenféle hülyeséggel. Aztán amikor eléritek a kívánt súlyt, vagy csak valamennyit fogytok, de beleuntok az egészbe, akkor hagyjátok a pxicsába amit elkezdtetek és visszatértek a "tepsi süteményt ettem meg, na és?" állapotba.

2011. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

tegnap 22:58

„ez a baj benned”

Benned is komoly problémák vannak ember, hogy nekem célzol egy hülyeséget, ami több pontban is hibás.


„meg a legtöbb dagadtban”

Kár hasonlítgatni, mert nem vagyok dagadt, de te aztán látatlanban egy hozzászólás alapján biztos jobban tudod.


„Fogyókúrában gondolkoztok”

Normál ember, akinek semmi problémája a súlyával szóval nem írhat ide? Érdekes. Nem fogyózom, és nem koplalok, de te látatlanban újfent biztos mindent jobban tudsz.


„visszatértek a "tepsi süteményt ettem meg, na és?" állapotba”

Ha süti van itthon, eszem. Azért eszem, mert finom. Mivel finom, minél többet veszek magamhoz. Igen, valamennyi visszajöhet, a 0,5-öt is csak viszonylagosnak írtam. Ha akár 1 kiló is rakódott rám akkor is azt mondom, hogy „na és” még 5 kilónál is. Nem vagyok elcseszett, mint azok, akik ide írogatnak, hogy „jajj híztam egy kilót” vagy „mit tegyek 170 centi vagyok, és 50 kiló, de még fogyni akaroooook, segítsetek!”

2011. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hha nem vagy/voltál ilyen helyzetben,miért adsz tippeket...

A másik lehetőség,h ilyen helyzetben vagy,de akkor megint hiteltelenné válsz.

2011. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Gondolom ő sem minden nap akar ilyet enni, csak 1-2 alkalommal. Én erre értettem, hogy megteheti.
2011. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!