Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a Lecitin kapszula...

Timcsy01 kérdése:

Szerintetek a Lecitin kapszula, ami szóját tartalmaz, az hizlal?

Figyelt kérdés
Szedem a Hoodia P57-et, elég jó eredménnyel, és vettem magamnak Lecitin lágyzselatín kapszulát, amiben van szója. a szója pedig elvileg hizlal, de nem tudom, hogy ebben az esetben is? Nem lenne jó, ha fogyasztó mellé hizlalót szednék:-)
2011. júl. 21. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, hizlal, nehogy megedd, egy 2 g-os kapszulától 9-10 kg-ot lehet hízni 2 óra alatt
2011. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már három hónapja szedem, és sem étvágynövekedést, sem hízást nem tapasztaltam változatlan étrend mellett.
2011. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 2 válasz, két külön véleménnyel:-)

Az első válaszolótól kérdezném, hogy 2 óra alatt, hogy lehetne 10 kilót hízni? Egy disznó sem hízik annyit, pedig őket szójával hizlalják!

És aki szójából csinálja a fasírtot, az bele is hal?

Hát nem értem bocsi....ennyire nem lehet azért vészes a dolog!Minden esetre várom a véleményeket továbbra is!

2011. júl. 22. 11:15
 4/5 anonim válasza:
pedig így van, én is ezt hallottam róla!
2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Kedves kerdezo , az ironiarol beugrik valami?:)
2012. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!