Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy a jobb? Edzés előtt...

Hogy a jobb? Edzés előtt egyek szénhidrátot vagy ne? Hány kcalt egy 85grammos bagettféleség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1. kérdés: Hány kcal van egy 85g bagettbe? a tetejére van sütve egy kis túró meg sajt(ilyen krémes állagú cucc),normál lisztből készült. Számoljam kb annyinak mint egy fehérkenyeret vagy ezek más alapanyagokból készülnek?


2. Hogy jobb? Ha edzés előtt eszek szénhidrátot(most pl ezt a bagettet ettem) és ekkor sokkal tovább és nagyobb intenzitással bírom az edzést( 80-90perc/19-20km/h elliptikus tréneren). Vagy ne egyek de akkor nagyon nem bírom bármennyire is szeretném van hogy el sem érem a 60 percet,de ha mégis akkor csak 16-17km/h birom.

A gond az hogy edzeni este vagy késő délután szoktam,de ezzel a ch lökettel nem lépem túl a napi kcal szükségletem.


2011. júl. 22. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
még jó hogy egyél előtte ch-t így nem az izmaidat bontja szervezet utána pedig fehérjét
2011. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!