Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha igy étkezek, fogyni fogok?...

Ha igy étkezek, fogyni fogok? Jók az elképzeléseim, mit változtassak, ha szükséges?

Figyelt kérdés

Reggel eszem egy adag zabkását tejjel. Ezt azért szeretem, mert meleg és utánna rögtön kell is mennem a WC-re. 200 kalória

Délelőtt a munkahelyen eszem valamilyen gyümölcsöt. Egy körtét, vagy egy almát például. Banánt nem.

Ebédre eszem egy szendvicset. Csirke hússal vagy sonkával és egy jó nagy adag salátával. Ezt tudom megvenni a büfében.

Otthon vacsorára eszek egy levest valamilyen zöldségből vagy csirkét / halat megint egy nagy salátával.

Ha esetleg este még éhes lennék, néha egy-egy kefirt iszom.

Hetente egyszer megengedek magamnak egy szelet/kocka keserű csokoládét.

Sok teát iszom csak citrommal, cukor nélkül és sok vizet is iszom.

Valamint egy héten 4-5-ször 60 percet szobabiciklizek.

És 35 éves 167 cm magas és 105 kilós nő vagyok.

Fogok igy fogyni? Jó ez?

Változtassak?


2009. febr. 20. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez tökéletes.

ha eddig nem így ettél.

sok sikert és kitartást

2009. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig ettem, amit találtam. Ha az egy üveg lekvár volt és fél kiló kenyér, akkor azt ettem. Meg is lett az eredménye.

Igazából, ami most aggaszt, az a ebédre evett szendvics, ami ugye zsömléből van.

Tehát nem sok a reggeli zabkása után még ebédre is megenni egy zsömlét?

2009. febr. 20. 18:20
 3/5 anonim válasza:
100%

Hát nagyon úgy tűnik...


Az étkezés nagyon jónak tűnik,sokoldalú, vitamindús... az szuper.


A mozgásnál is nagyon jó, hogy ilyen lelkesen űződ, ha kezded unni, szerintem kombinálhatod tornával vagy más könnyű, de hosszú ideig végezhető mozgással.


A fogyókúrához sok kitartást kívánok, ha ezt be tudod tartani, szerintem biztos a fogyás!

2009. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem számit a zsemle ebédre, nem változtathatsz meg mindent nagyon minimálisra, akkor később esetleg mit csinálnál??? nem ennél semmit...

fokozatosság kell, ahogy te is tök jól felépítetted

2009. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél teljes kiörlésű zsemlét!
2009. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!