Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt is lehet...

Menstruáció alatt is lehet tornázni Rubint Rékára?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció NEM betegség, miért ne lehetne éppne úgy élni meg tornázni, mint máskor?
2011. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
jézusom... ez most nagyon fájt... Néha komolyan elcsodálkozom azon, hogy mennyire ostobák az emberek...
2011. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ugyanúgy,mint ahogy a sportolók is sportolnak,amikor menstruálnak!Sőt én úgy tudom,hogy a sport még a fájdalmat is csökkenti! Én is szoktam,te is csinálhatod nyugodtan!
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Én személy szerint a 2-3. napon nem eröltetem, mert akkor a legerősebb, fáj a fejem (ha ugrálok, lüktet is), görcsöl a hasam, gyengének érzem magam, és legszívesebben fel se kelnék, de hát muszáj dolgozni.

De ha nem vagy rosszul, semmi bajod nem lesz.

2011. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyenesen "muszáj" sportolnom olyankor is, mert már megfigyeltem, hogy olyankor egyáltalán nem fáj. Míg ha kímélem magam, pihenek, akkor meg tudnék halni, úgy görcsöl.
2011. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdés egyáltalán nem hülyeség, mivel senki nem tudja milyen a menzesze. Van aki meg sem érzi, de van aki például én is, akinek annyira erős két napig, hogy szédelgek a vérveszteségtől. Tornázni lehet, ártani nem árt, de oda kell figyelni, hogy csak annyit amennyi jól esik. Én is tornázom, de ha szükséges iszom egy fél pohár vörösbort a vérképzés miatt.
2012. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!