Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek menstruáci...

Lányok, nők! Nektek menstruáció előtt/alatt nem szoktak falásrohamaitok lenni?

Figyelt kérdés

Én ilyenkor állandóan éhes vagyok és legszívesebben csak zabálnék egész nap, ráadásul sportolni pedig elég kellemetlen. Mitől lehet?

Amúgy azt hallottam, hogy ilyenkor gyorsabb az anyagcsere, mert több energiára van szüksége a szervezetnek, ez igaz?


2011. júl. 27. 20:46
 1/7 anonim válasza:
ez igaz!!!am én is ilyen vagyok!!mikor megvan akkor egyfolytában enni tudnék:) de azért kordában tartom magamat
2011. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Óóóó de még milyenek...

De a legidegesítőbb az, hogy ilyenkor + 4-5 kg (!!) víz van bennem. Ujjaim, lábaim feldagadva..

2011. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De, igaz én egy kilót sem hízom, de van, amikor enni sem bírok. Hányingerem van. Olyan is van, hogy folyton szomjas vagyok.
2011. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is állandóan éhes vagyok ilyenkor.

most is épp megvan és borszasztó tényleg állandóan csak ennék sőt ráadásul én eléggé hajlamos vagyok a hízásra is sajnos.

2011. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olyankor folyton csokit ennék. :P Sajnos nem is mindig tudom visszatartani magam.

És igen, fel is szedek olyan 2-3 kilót simán azokon a napokon. :( Mondjuk szerencsére az utána el is tűnik.

2011. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én inkább csak elôtte való pár napban vagyok jobban éhes mikor megvan akkor nem is tudok sokat enni és étvágyam sincs.em is szokott többet mutatni a mèrleg.
2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De nyugtassatok meg, hogy akkor gyorsabb az anyagcsere. :S

Mert ugye, ha logikusan nézzük, akkor sokkal több energiára van szüksége a szervezetnek akkor, mint a normális napokon.

2011. júl. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!