Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás helyett hiztam. Mit...

Fogyás helyett hiztam. Mit csináljak? Koplaljak?

Figyelt kérdés
2hete fogyózom,helyes táplálkozás +sport,ma rá álltam a mérlegre és 72kg vagyok,a 70 helyett ahogy elkezdtem a fogyókúrát.Már nem birom :( szeptemberre le akarok fogyni 7 kg-t,lehetséges,ha alig eszek valamit,vagyis 3x keveset?Valaki segitsen,már nem birom tovább :(
2011. júl. 27. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
170 cm 72 kg 15/L
2011. júl. 27. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:
mit takar a "helyes táplálkozás"?
2011. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát gyümi,zöldség,nincs fehérkenyér,kóla stb...keveset ettem mégis hiztam :(
2011. júl. 27. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet kevésnek érzed mégis sok volt. Vezess kalórianaplót,az elején macrás de csakis így tudod pontosan követni mit mikor és mennyit eszel. Ez tuti bevált módszer.
2011. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké :(
2011. júl. 27. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont azért híztál, mert keveset ettél. Ki kéne számolnod a kalóriaigényed meg a ch fehérje zsírbeviteled, aztán aszerint kajálni. Napi 5x-i étkezés, csökkentett szénhidrát és soksok fehérje, sok víz (neked 4 liter) saaatöbbiiiii, le van írva 1000 helyen. Keresgélj.
2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 3 hétig diétásan ettem és kondiztam minden nap 2-3 órát mégis híztam de a zsírszázalékom ugyanannyi maradt szóva lehet h te is izmot növeltél ;)
2011. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan már 1000x le lett írva... a kalória napló tényleg hasznos lehet esetedben de csak akkor, ha mindent levezetsz még fél korty tejet is.
2011. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!