Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt hogyan tudnám ledolgozni?...

Ezt hogyan tudnám ledolgozni? Milyen tornákkal?

Figyelt kérdés
1 hónapja fogyókúrázok, sikerült is megszabadultam 8 kilótól, pont így szerettem volna. A problémás területek főleg a comb, csípő és hastájék volt. A hasam lement, mostmár a combommal is meg vagyok elégedve elég feszes lett meg minden... De a csípőmön ott maradt a felesleg. :-S Ha fölveszek egy farmert így oldalt "kibuggyan". :-S Ettől milyen tornákkal tudnék megszabadulni?
2009. aug. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
hogyan fogytál le 8 kg-t egy honap alatt? nekem is ezek a problémás területek. a kérdésedre sajnos nem tudok irni, sose volt akarat eröm tornázni:(
2009. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig akaraterő nélkül nem megy :S

Egyébként nincs olyan, hogy innen-onnan van módszer fogyásra..ezt nem lehet szabályozni...Max a feszességet de azt, hogy honnan fogyj, melyik területről azt NEM!(Sajnos)

2009. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
hullahopp karika ;)
2009. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát naponta 5-ször ettem, keveset és 6 után már nem. És mindennap tornáztam fél órát minimum. :-)
2009. aug. 16. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hánykor és miket ettél kb. ja és mit tornáztál?
2009. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hasizom, Lábemelgetés oldalra meg föl, Akkor nyújtott lábbal lábemelgetés, Meg ilyen olyat csináltam, hogy lefeküdtem hátra, a kezem betettem a csípőm alá és úgy emelgettem a lábam. Ilyeneket csináltam az evést illetően pedig háát nem nagyon sanyargattam magam volt, hogy pizzát is ettem. :-D De így mondom naponta 5-ször ettem, abból 2 ilyen joghurt meg ilyesmi volt és reggelit, ebédet és vacsorát rendesen ugyanazt ettem mint máskor csak picit kevesebbet, de amúgy sem vagyok nagy étvágyú úgyhogy nem volt gond. :-)
2009. aug. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!