Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan vállalkozó...

Van itt olyan vállalkozó kedvű hozzáértő, aki vállalja, hogy - sporttal és diétával - lefogyaszt és a helyes útra terel?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy a kezembe nyom valami tinglitangli torna dvd-t, hanem aki bevállalja hogy eljön velem az edzőterembe, megtanítja a gyakorlatok helyes végzését, segít kialakítani egy rámszabott edzéstervet és diétát, és helyettesíti a lelkiismeretemet - magyarul könyörtelenül lecsesz ha sumákolni próbálok.


Sok hozzáértő szokott itt írogatni, gondoltam, megkérdezem. Természetesen nem ingyen gondoltam, személyi edzőket pedig ne ajánljatok, mert velük már többször befuccsoltam.


21 éves lány vagyok, 165 cm, 61 kg.


2011. júl. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy vállallak (biztos, hogy nem vállalak, max ha szexel is hajlandó vagy fizetni XDXD), de elsőnek jó lenne tudni, hol laksz :D Akkor talán mindenkinek könnyebb lesz.
2011. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok :)
2011. júl. 28. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kár, mert én meg viharsarki szamuráj vagyok :D De csak találsz akkor valakit :) addig is olvasgass tesztoszteron.hu-t.
2011. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:
100%

aha. tehát nem mondta hogy nem fizet sexel samu van esélyed, és végre nyúl is fellélegezhetne...:)


kérdező: én se vállalnálak ha nem gond, edzésen lehet hogy bunkóság de másoknak is csak korlátozottan segítek általában, nem traccsolni és nem mással foglalkozni megyek le, hanem magamra fókuszálok, hogy a következő súly legyen meg... a személyi edzők közül meg jópár profi számoló van, de mást nem nagyon tud, ki kell fogni egy jót. fitness 2000-ben azért én találkoztam anno pár elég jóval, ott versenyző képzés is van...

2011. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!