Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 38-as méretű nadrágom van,...

38-as méretű nadrágom van, hány kg kellene fogynom, hogy 36-os nadrágot tudjak hordani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem viszonylag vastag a combom, bár szerencsére feszes, de alig találok nacit

ami jó, amikor elkezdem felvenni, az derékban akkora, hogy belefér még valaki

pedig a combon, ugyan vastag, mint írtam, de ahogy nézek másokat, szinte átlagos

2011. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem se zsíros kimondottan, és még szép hogy vastag, egy erőedző pálcika lábbakkal eléggé kiábrándító lenne. Arról nem is beszélve, hogy mindenki olyan erős csak mint amennyire a leggyengébb pontja, szerencsére nekem nem a lábam az :) de így meg minden farmerhoz öv kell, és nem is vehetem meg mindig azt amelyik nekem tetszene.
2011. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem a fenti dolgokkal van pont így :-D egyébként az az "XS".es pulcsi nagyobb mint a másik M-es. amikor ruhát kellet próbálni (persze hátul zippzárasat) és egyberuhát szalagavatóra(mert jobb "egyenruhát" nem is tudtak volna választani.. -.-" :-D) akkor alul már teljesen lötyögött felül a hátam közepénél a zippzár még mindig kedvesen elakadt. :-DDD Másik felsőknél a hasamon már lötyög, de mellrészen meg Tomb Raider csíkok vannak :-DDD ilyen keresztbe feszülés :-D kész tortúra :-DDD

nem nagyon szeretem amúgysem a kínai boltokat. főleg amikor olyan felsőt adnak, amiről már messziről látom, hogy a karomon el fog akadni, de ő halálbiztos benne hogy az nekem jó lesz...

2011. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ma 10:29

Ismerős...:-D

Az S-es F&F legginsemből, meg az XS-es Amisu felsőmből én se vágtam ki a címkét, pedig szokott idegesíteni...

Bezzeg az XL, XXL-es bugyikból rögtön repül a címke xD

2011. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
igen :-DDD de nekem van olyan pólóm amibe szemét módon bele van nyomtatva a nyakánál hátul a méret ráadásul át is látszódik az anyagon, mert amúgy gagyi és ott villog a bazi nagy L betű :-DDDD szóval nekem is majd az ABC összes betűje megvan a szekrényben :-DD
2011. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 58 kg voltam, amikor 36-os méretem volt. Most 68 kg vagyok. 38-40-es méretem.

2011. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!