Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl széles a derekam. Nagyon...

Túl széles a derekam. Nagyon zavar. Mit tegyek hogy ne legyen ennyire széles?

Figyelt kérdés
Mindig pulcsi van rajtam hogy ne legyen annyira feltünő hogy ekkora a derekam.
2011. júl. 30. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mivel fogyókúrák kategóriában vagyunk, gondolom fogynod kell. Hullahopkarika egész jó derékra.
2011. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Hullahopp karika semmire nem jó, kivéve akkor ha te profin akarsz hullahopp karikázni!


Elsőnek nézd meg, hogy mitől széles? Zsíros? Vagy alkati adottság? Ha befeszítesz a tükör előtt és ugrálsz azonnal kiderül. Ha lötyög akkor az zsír...

Ha zsír, akkor tudatom veled, helyi zsírégetés nincs! Ami neked kell az teljes testes edzés (guggolás, húzódzkodás, tolódzkodás stb..) és/vagy súlyzózás. De mindez csak egy dolog mert diéta nélkül semmire sem mész!

2011. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha alkatilag széles, akkor azzal nem tudsz mit tenni, okosan kell öltözködni. Ilyenkor jók pl. a buggyos, de csípőben szűk tunikák és miniruhák, mivel elterelik a figyelmet a derekadról.
2011. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért próbáld csak ki a hullahoppkarikázást, akár filmet is nézhetsz közben, nem megerőltető.

És hasznos! Nem lehet véletlen, hogy egy kiadósabb karikázás után izomlázam van az egész hasfalamban és a hátizmaimban is...

2011. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!!
2011. júl. 30. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jo a hullahopp, mert nincs helyi fogyas. Menj el futni es fogyjal le akkor mindenhonnan. Ezt ugyse lehet szabalyozni. Mezoterapia tud segiten az ilyenen, ha formatlan vagy, meg a mutet. Sajnos ez mar alkati dolog. Nem tudsz magadtol mit tenni vele.
2011. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hullahopp karikás (hölgy?) !


szerintem meg talán.. nincsen összefüggés az izomláz, a széles csípő, illetve a zsírleadás között?

2011. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hullahopp karika "lemasszírozza" a zsírt az emberről (persze sok és gyakori használattal), ezt már nagyanyáink is tudják. Helyi zsírégetés nincs, ez tény, de tuti használ a karika! Perzse a mostani könnyű fajták nem, a régi nehéz fajták a jók. Egyik barinőm pl. szétvágta, és feltöltötte rízzsel, hogy legyen egy kis súlya.
2011. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem meg több 1000-szer (!!) rúgtak combon, és az idegpont felett nem tűnt el a zsírréteg. nyilván elég lenne egyszer késsel nekiesni "masszírozni" és teljesen más helyzet lenne, de az emberi test szövetei, komoly roncsolás nélkül relative állandóak, helyhez kötöttek!

vérre nem vonatkozik, az kimondottan folyékony, alacsony viszkozitású.

2011. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!