Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki koplalással...

Van olyan, aki koplalással fogyott és nem hízta vissza?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
én az itteniek által koplalásnak nevezett életmód váltással fogytam napi 1100-1200 kcal-t ettem 91 kilósan kezdtem most vagyok 76-75 és 3 hónapja csinálom, de még mindig nem hagytam abba, nem szédelgek nem vagyok rosszul nem ájuldozom, és nem hiszem hogy visszahízom, mert ezek után is számolni fogom a testsúly tartáshoz szükséges kcal bevitelt, és továbbra is egészségesen fogok élni, szal nem szokom vissza a zsíros kajákra.
2011. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Pl unokatesóm. 110 kilósan már nagyon elege lett, napi kb 800 kcal-t evett. Sok zöldség, cs.mell, hal.

Bár ő most sem eszik többet, mint mikor fogyózott...

2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én a fogyásom első 5 kilóját koplalással (nem mozogtam semmit és csak minimális kaját ettem, de azért nem úgy, hogy 1 napig semmit, meg ilyenek) adtam le, és abszolúte nem jött vissza. Baromság, hogy visszajön. Csak tudni kell megtartani.
2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

első vok, és szerintem is baromság hogy visszajön, ha valaki megint elkezd úgy zabálni mint előtte akkor persze hogy visszajön, de különben ha ésszerűen eszünk akkor nem.

de olyat téll ne csinálj hogy nem eszel semmit, és 900 kcal alá ne nagyon menj, és ha lehet eghyél fehérjét is és szénhidárott meg egy pici zsírt is, muszály mert különben téll rosszul lehetsz

2011. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem híztam vissza. Volt egy időszak amikor állandóan mekiben zabáltam, akkor jött vissza valamennyi, de aztán leálltam az ilyen kajákról és most megint jó, de eszek amúgy mindent, amit itthon főz anyum.
2011. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

én fél éve nem eszem rendesen, az mindegy hogy milyen okokból. mellette mondjuk elég sokat sportolok is, de volt egy hetem, amikor ettem, és semmi bajom nem lett.


de azért jobb, ha életmódot váltasz, mert azt könnyebb tartani és ésszerűen kezelni. durva koplalás miatt komoly bajaid lehetnek.

2011. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sokan már koplalásnak nevezik azt is ha kevesebbet eszel:D


Szerintem az a koplalás ha csak vizet iszol és pl napi 1 alma, vagy egy paprika. Ez koplalás.


De ahol már a csirkehusi, a hal, a tojás bekerül az már nem az.


Én is fogyózok, bár most úgy alakult hogy elég egyoldalúan táplálkozok, bár nem szándékossan. Én főként dinnyét eszek, poros leveseket (mert kevés kcal tartalmaz) cukkini, tök, s.répa párolva, joghurt mindennap(natur) és tojás. Van aki ezt is koplalásnak veszi már, pedig nem vagyok éhez tőle, viszont allig fogyok. 1 hónap alatt csak 3 kiló minuszba, és ennél jobban már nem tudom megszoritani én se.


És a koplalástól amit fentebb írtam visszajön, mert kevés kalória után ha sokat viszel be egyértelmű hogy egy idő után ujra ott lesz a zsír

2011. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, de az még most sem ehet rendesen, hogy ne hízzon, és lóg rajta a bőr vagy nem bír lefutni 200 m-t sem, annyira legyengült. Plusz lehet, hogy 10 év múlva feldobja a talpát, mert a gyenge immunrendszere miatt fene jó kis betegségeket szedett össze.
2011. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!