Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet a...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Szerintetek ez jó ötlet a lefogyáshoz?

Figyelt kérdés
(18 leszek 54 kiló vagyok) 1 hét alatt 5 kiló...étrend [link]
2011. aug. 2. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ne a korodat írd, hanem hogy hány centi vagy! Olyan táblázat nincsen, hogy ennyi meg ennyi életkorhoz hány kg dukál!! :D Egyébként meg azt, hogy egy hét alatt öt kilót fogyj, azt felejtsd el! Az optimális az az egy hét alatt FÉL kilogramm.
2011. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
152 cm vagyok
2011. aug. 2. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
muhahahaaaa. egy hét alatt max 1 kiló zsírt tudsz leadni.gondolom azt szeretnél. jó tanács el se olvass olyan diétákat amik heti több kiló leadását ígéri
2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az este hat után nem evés BAROMSÁG.


Reggelire a gyümölcs mellé kéne lassú felszívódású szénhidrát, tk kenyér vagy zabpehely, meg némi fehérje is.


A citromlé nem fontos a vízbe, csak ha nem vagy egy nagy vízivó, és úgy jobban ízlik.


A többi része oké.

2011. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a gyorsfogyasztó csodadiétákkal, hogy többet ártanak, mint használnak. Ha tényleg le is tudnál adni ennyit ilyen rövid idő alatt, akkor is csak annyi lenne az eredmény, hogy sokkal több jön vissza, mint amennyi eredetileg volt... Nekem elhiheted, mindenfélét próbáltam már, de ezek a "csodák" mindig rosszak voltak.
2011. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
folyt: ... csak nem egy hét alatt, hanem minimum 5-6 hét alatt. ;)
2011. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bix ***** válasza:

megláttam hogy cosmo, rá se akartam kattintani, de ma úgyse röhögtem eleget.


reggelizz gyümölcsöt: fail. reggel normális adagban kéne enni nem gyorsan felszívódó fruktózt ami betolja a jó kis inzulincsúcsot aztán panghatsz délig... zabpehely, vagya bármi más ami lassú felszívódású rostokban gazdag natúr cucc. ha más nincs tk kenyér. azzal is többet érsz.


ebéd vacsora rendben, napközben egyél rendben, zöldség rendben.


6 után ne egyél: mennyapics@ba kedves cikk író. 6-reggel 8-9 ig meg koplaljon a szervezet? gratulálok. ez minden lesz csak jó nem. és itt van elszúrva minden. 0 vércukorral felkelsz, betolsz két almát, megdob picit, aztán leesel megint, mindenki másképp tolerálja ezt, de az emberek bő 80%-a ettől levakarja a falat is. egyébként amit leírnak így jó ha van 5-600 kcal egy napra, ami iszonyat kevés. emellett nem igazán fogsz tudni még fél órát se megfelelő intenzitással edzeni. nem is beszélve hogy az egész testes edzések lennének célravezetőek, de ebbe már bele se kezdek...


mindegy. szinte jó a cikk, de azért még így is fail. 1 hét alatt 5 kilót zsírból tisztán soha nem fogsz tudni veszíteni. vagyis mondjuk 3-4 et talán, de ahhoz picit más módszerek kellenének... nem feltétlenül könnyen beszerezhető cuccokkal, nem kevés tudással, és iszonyat kitartással. maradjunk a heti 1 kiló körüli reális és elérhető fogyásnál...

2011. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy hét alatt egy kiló... max másfél szerintem, több az már csak zsírleszívással lehetséges :):)
2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!