Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt szűkül össze...

Mennyi idő alatt szűkül össze a gyomor?

Figyelt kérdés

nem akarok fogyózni, de volt egy időszak amikor kb. dupla annyit ettem mint általában, szinte állandóan rágcsáltam valamit, akkkor is amikor nem voltam éhes. mostanra leálltam ezekkel a zabálásokkal, de folyton éhes vagyok, és félek hogy ez nem fog jót tenni az alakomnak...

szóval ha most türtőztetem magam, akkor kb mennyi idő alatt szűkül vissza a gyomrom, hogy annyi ételre legyen szükségem mint régen?


2011. aug. 2. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan 1-2 hét volt
2011. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és hogy csináljam, ne egyek mindig amikor éhes vagyok, vagy egyek csak keveset...?
2011. aug. 2. 21:43
 3/10 Heerast válasza:
85%
Én erre is a papír szabályt tudom ajánlani. Fogj egy régi füzeted és írj meg a holnapi napot, mit fogsz enni. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsi és vacsi. Mindig keveset. Ha nagyon megéhezel közöttük rágózz, nekem az mindig bejön. :D így keveset eszel napi 5 adagban ami jó...
2011. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

szerintem meg egyen,mert ha nem eszik,akkor folyton azon fog járni az esze,hogy ő éhes,és nem fog tudni a feladatára koncentrálni.A nem mindegy az,hogy mit eszik,amikor éhes.


Körte,alma,szőlő,dió ezeknek mind szezonja van.A répa,retek,paradicsom szintén nem egy zsíroskenyér,tehát nem hízlalnak.0%-os joghurt megint nem.Ha éhes vagy,csillapítsd,ha nem csillapítod,előbb-utóbb olyan éhes leszel,hogy semmi más feladatra,kötelességre nem fogsz tudni gondolni,csak arra az egyre,hogy márpedig te bizony éhes vagy.

2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Előző vagyok.Amikor meg van egy kis időd,fussál nagyokat.A vörös húsokat(pörköltek,gulyás,malacsültek,kocsonya,stb.) felejtsd el,vagy legalábbis töröld ki a szótáradból,amíg fogyózol.
2011. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
21:49 én a rágótól mindig megéhezem.Az inkább nyálat termel,az meg éhséget csinál.Legalábbis nálam.
2011. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én ehetek akármennyire is keveset, hosszú ideig is, nem szűkül össze a gyomrom.Például múltkor a héten elég keveset ettem, pénteken meg nagyon keveset, 500 kcalt, ha nem kevesebbet, aztán szombaton megettem 3500-at, és még tudtam volna enni.Ja és nem fogyókúrázok.
2011. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó! ezzel az a gondom, hogy ha gyümölccsel-zöldséggel eszem tele magam egész nap, attól ugyanúgy megmarad az igényem arra hogy folyton egyek, és hosszútávon biztos nem bírnám hogy csak nem hizlaló dolgokat egyek...

eddig is imádtam enni, és nem kellett arra figyelnem hogy mi mennyire hizlal, mert nem ettem olyan sokat mint most :S

2011. aug. 2. 22:01
 9/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59


írtam, hogy nem fogyózom, mert arra szerencsére (még!) nincsen szükségem, csak szeretném hogy a szervezetem visszaálljon az eddigi állapotára, hogy ne kezdjek el hízni a nagy zabálásoktól...

2011. aug. 2. 22:03
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:00


én is ilyen vagyok, össze-vissza eszem, van amikor szinte egész nap semmit, aztán megeszek mindent amit találok itthon...


eddig nem zavart ez, de félek ha nem változtatok, később csak rosszabb lesz és nem fogom tudni visszafogni magam.

2011. aug. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!