Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap alatt szűkül össze 1...

Hány nap alatt szűkül össze 1 emberi gyomor ha nem eszünk semmit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ki van tágulva a gyomrod, sokkal tanácsosabb fokozatosan csökkenteni az evést, és egy napon belül sokszor kicsi adagot enni, aztán ezt a sokszori étkezést egy idő után lehet normalizálni normál adagokkal. Több hét, sőt néha több hónap kell hozzá. Ja, és a folyadékbevitelt is így célszerű beosztani: nagyon sokszor keveset.

Evés nélküli gyomorméret-csökkentés elég veszélyes lehet, van, akinek lassabban szűkül, akár simán éhen is halhat, ha túl komolyan gondolja.

2011. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fokozatosan sikerült kb egy hét alatt, de jelzem, nekem azért nem volt olyan hatalmas gyomrom.
2011. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem néhány nap alatt. ezért van az, hogy a fogyókúrában az első néhány nap a legnehezebb (főleg az első). ezt tapasztalatból mondom...
2011. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne drasztikus módon akarj fogyizni

inkább ha eszel kisebb tányérba szedj, így nem eszel annyit

többször kevesebbet elven

evés előtt igyál egy pohár vizet az egy kicsit el is telít

ha kicsit megéhezel, egyél meg egy fél almát

2011. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!