Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatok jók az...

Milyen gyakorlatok jók az alhas erősitésére?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Erősíteni vagy laposítani/kockásítani akarod?

Írhatok én neked hasedzést de attól sem laposabb sem kockásabb nem lesz neked. Helyi zsírégetés nincs, diétázz és sportolj.

2011. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erősíteni akarja..
2011. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor függeszkedve lábemelés, kitartott ismétléssekkel tarkítva. Ezenfelül itt megtalálod az közel az összes gyakorlatot. Egyet viszont ne felejts el, amennyi has gyakorlatot lenyomsz ugyanannyi alsó hátat is csinálj meg! Törzsemelés alap ezek mellé!
2011. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
off: frutti (nemtom hol láttam így a neved...:D), miért fontos hogy hátazzon is??
2011. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha hasra csinálod, erősítesz, hátra meg nem, akkor a hátad erőtlen, ronda lesz, a hasad meg feszes... el tudsz képzelni egy olyan testet, ami csak elöl izmos? Na.... pont úgy fog kinézni, ha nem hátaz :D
2011. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én soha nem hátazok, a hasam pedig izmos (mááár majdnem kockás!:D). és a hátam nem csúnya. lehet hogy csak valami adottság:D
2011. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A látvány egy dolog, nem ezért kell csinálni. Ha túl erős a hasfalad, márpedig sok hasazásnak ez a hátulütője és túl gyenge a többi merevítő izmot tehát jórészt az alsó hátad akkor csak egy hirtelen mozdulat kell, hogy meghúzd az alsóhátad izmait. Ha ez bekövetkezik két hétig bottal fogsz még wc-re is járni.
2011. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(amúgy meg nagyon sokan hívnak fruttinak :D nyugodtan mondd te is így :))
2011. aug. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!