Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az eperlekvártól vagy bármilye...

Az eperlekvártól vagy bármilyen lekvártól vannak nagyobb kalóriatartalmú ételek?

Figyelt kérdés
ha igen soroljatok fel néhányat... :)
2011. aug. 4. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nutella, majonéz, szalonna...
2011. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amugy en fogyozom es szinte minden reggel szoktam enni ketszersultet lekvarral.Lehet kapni cukormentes lekvart amibe 177 kcal van 100gba(kevesebb mint a margarinba,pastetomba vagy akarmi masban amit kenyerre kensz)

Tegnap csinaltam edesitovel es szerintem abba meg kevesebb van es az ize uganaz:D

2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ketchup, zsír, csoki, chips, kekszek, vajkrémek, ömlesztett sajtok, margarin, kolbász, szalonna, töpörtyű, töpörtyűkrém, vajkaramellás sütik, tejszín
2011. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért pont eperlekvár? :))


Tejcsokoládé, szalonna, libazsír, vaj, tepertő



22:41 minek teszel bele édesítőszert? Jobb meghagyni édesítés nélkül, legalább gyümölcsíze marad :)

2011. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ömlesztett sajtba több a kalória mint az eperlekvárban??? ömlesztett sajba nincs fehérje??? ezt nehezen akarom elhinni meséljetek inkább eről :)
2011. aug. 4. 23:02
 6/8 bix ***** válasza:
nem szoktam ömlesztett sajtot enni, így lövésem sincs mennyi kalória. de hogy fehérje nem sok van benne az is tuti. a párizsi is hús, aztán jóformán nincs is benne fehérje. vajon miért?
2011. aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezem ismét, miért épp az eperlekvár nálad a mérce?

Ki írt olyat, hogy nincs az ömleszett sajtban fehérje?


Egyébként, ahogy nézem a kalóriatáblázatot, az ömlesztett sajt se kalóriadúsabb, mint a többi sajt.

pl. itt látod a fehérjetartalmat is, van benne fehérje

[link]

2011. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:41 vagyok


Azert van benne edesito mert anyam csinalta:Pen csak segitettem 1 kicsit:P

2011. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!