Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szénhidrátmentes diéta alatt...

Szénhidrátmentes diéta alatt milyen kajákat lehet enni?

Figyelt kérdés
2napig léböjtölök, és 5napig szénhidrátmentesen étkezem. Ez a 2. napom. Én sok sok gyümölcsre, zöldségre, tojásra, húsra(virslire) gondoltam, de hátha vannak még ötletek. Így sikerülhet leadni a maradék 1-2kg-ot magamról? 160cm/46kg vagyok, nem lenne ezzel baj csak az alsó hastájékomon van felesleg. Mellette futok és hulahoppozom. normális válaszokat várok:)
2011. aug. 9. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrátmentesen csak sovány húsokból tudsz enni, azzal meg natúrban nem laksz jól. A gyümölcsben is van szénhidrát, sőt a zöldségekben is (igaz kevés)
2011. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szia bár gondolom lány vagy azért javaslom ne egyél kevesebbet mint régen oka lelassulnak az életfunkcióid gyengül az immunrendszered és aszerevezet az energiazabálóizmainkat bontanák le 1kg izom óránként 14-19kcal energiát eszik pusztán azzal hogy ott van és nem használod hazsnálatnál többszörös akkár több százszororsát de ha valaki sportol akkor azt érzékelteded a szervezeteddel hogy kell az izom és akkor nem az izmot hanem a számdra célként kitüzött zsirt fogja elemészteni a legjobb ha kalóriaszegényen táplálkozolde rendszeresen sok gyümölcs zöldség és mlet sportolás biztos fogyás és abból amtte akkartál a sima koplalásnál akár hiszed akár nem de az izmaid fognak fogyni
2011. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 bix ***** válasza:
100%

160 centihez 45-44 kilót akarsz?:D ez a reggel legjobb vicce. szénhidrát mentes diéta? nektek teljesen mindegy mit mondunk. dobj csak le izmot mert ezzel csak azt éred el. szénhidrátok nélkül nem fogsz tudni rendesen mozogni, és a kortizol szintedet feltolod az égbe. ez egy hormon ami gyak megeszi az izmokat. kiüríti iszonyat agresszíven és innen nyersz majd energiát, nem "zsírból" ha hosszú ideig magasan van, akkor fokozott kockázatot jelent a meddőség, a csontritkulás, a hajhullás, a diabétesz, és még sorolhatnánk.


normálisan kéne sportolni, és izmot felpakolni, akkor hidd el 55 kilósan is feszes és gyönyörű lennél, nem egy plöttyedt vékony gebe.

2011. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mindenbevn szénhidrát az az alap energiaforrás vgyis üzemanyag ha azt nem viszel be szószerint éhen döglesz agyunk csak szénhidrátot tud enni az idegsejtek nem képesek zsirt enni a májunk képes zsirból szénhidrátot scsinálni de az már azt jelenti hogy nagyon nagy bajban van a szervezetetd ugyhogy egyél sok gyömülcsöt zöldséget és mellete sportolj apropó ha szorgalmasan és jól sportolsz tehát hogy bele is fáradol nem csak ilyen ettye petye akkor még husokat is ehetnél és fogynál ja és ne mellőzd sokáig a husokat mert a fehérje és szénhidrát nagyon fontos a szerveztnek elenben a gyümölcsökben lévő vitaminok csak segitik a szervezet mükdést pld d vitamin segit a kalciumnak beépülni a csontokba
2011. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek anorexiásnak, tudom hogy hallásra a 44-45 kg kevésnek hangzik 160cm-hez, de ha az arányomat nézem akkor nem! és én csak erre a pár napra gondoltam szénhidrátmentesen, sok hússal zöldséggel és gyümölcsel. Amúgy versenysportoló vagyok, elég kemény edzésekkel úgyhogy az izmaimra figyelek. Ha vége ennek a hétnek, utána puffasztott rizsre újra visszatérek, és a normális ebédekre persze odafigyelve.
2011. aug. 9. 09:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem érted meg, hogy a gyümölcsben is van szénhidrát???? Csak a sovány húsban nincs szénhidrát!!!
2011. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van benne, de annyi kell még erre a pár napra is. és a banánon és a szőlőn kívül nem sok van a gyümölcsökben.
2011. aug. 9. 09:51
 8/17 anonim ***** válasza:

gratulálok! sikeresen kiéheztetted a szervezetedet, 1 hét alatt úgy tönkrevágtad az anyagcserédet, hogy ha abbahagyod ezt az eszetlenséget, akkor egyenesen hízni fogsz

ennyi...

2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bix ***** válasza:

persze verseny sportolsz. mit? ilyen vékonyan még a versenytánc is határeset kategória...


utána visszatérsz a rendes kajára? mivel most izmot fogsz ledobni és arányaidban kb semmit nem változol, ezért ahogy kapsz szénhidrátot és normális edzést, az izmokat visszatölti a szervezet, és felkúszik pár kiló...


nem fogyni kéne mindenáron hacsak nem mérlegelés a lényeg, de akkor is inkább vízből kéne, hanem zsírt bontani... ahhoz meg az ilyen radikálisan alacsony ch bevitel NEM JÓ. értve?

2011. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jézusom egyáltalán nem vagyok olyan vékony ahogyan gondoljátok. muszáj leadnom azt az 1-2kg-ot, mert számít a versenyzésben, hogy tudjanak dobálni.. rendben, a válaszokból levettem hogy hülyeséget csinálnék, de a mai napi léböjtöt akkor is befejezem, holnaptól meg odafigyelek hogy mit és mennyit és kész. köszi a válaszokat!
2011. aug. 9. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!