Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok,177 cm magas...

15 éves vagyok,177 cm magas és 61 kg. Min.5 kg-t hogyan tudok a leggyorsabban leadni?

Figyelt kérdés
Néha szinte nem is merek a tükörbe nézni, mert hiba mondják mások, hogy az átlagos súly, én abszolút nem tetszem magamnak. Az zavar, hogy vastagok a combjaim. Hogy tudnék leadni legalább 5 kg-t? Egészségügyi problémák miatt nem futhatok, de hetente 3x 2 órát úszom(szept-jul. Kérlek segítsetek!
2011. aug. 9. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a comboddal van a baj, hanem az agyaddal...
2011. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne adj le semmit! 15 évesen nem szabad koplalni, még felnőtteknek sem szerencsés. Az úszást ne hagyd abba, de szerintem 1 óra is elég alkalmanként.
2011. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
177 cm-hez a 61kg egyáltalán nem sok. Ha nagyon-nagyon akarsz fogyni, akkor is max 2-3 kg-t.
2011. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
177 cm-hez szerintem még csak nem is átlagos!!! (feltéve h lány vagy) szerintem vékony lehetsz... én 172 cm 57 kg-mal vékony vagyok :))
2011. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!