Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam? Hány kalória lehet?

Elrontottam? Hány kalória lehet?

Figyelt kérdés

Ma ettem egy jó NAGY tányér spagettit (nem önszántamból) és egy BOMBA cukor mentes energiaitalt!Azért gondolom,hogy elrontottam a fogyómat,mert most nem vagyok éhes pedig ilyenkor, már az kéne legyek...és mikor elmentem futni délután nagyon hányíngerem lett,este is elmentem futni akkor minden jól ment!

Ez hány kcal lehetett?


2011. aug. 9. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
egy "NAGY meg egy BOMBA" ezek nem értékek...honnan tudjuk? :O szüljük v izzadjuk? :DDD
2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A BOMBA márkanév.
2011. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs olyan, hogy elrontani a fogyókúrát.

Ma egy ilyen nap volt, ha tartósan tömnéd magad, híznál, de ez semmiség.

Tésztát is lehet enni, ha úgy áll, hogy az az ebéd. Mivel mellette tornázol, nem is jelent bajt, hogy megeszed.

2011. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A "NAGY" egy rohadt nagy tányér kb. 500-600 g(remélem nem túlzok) a BOMBA az energiaital márkája 250 ml cukor mentes........
2011. aug. 9. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Első is ostoba. Mihez kéne érték? Hogy megállapítsuk egy nagy tál spagetti hány kalória? Kell a ráknak... Kalóriával a fogyatékosak számolnak. Napi 1x ettél tehát egy nagy adag spagettit. Ha csak ennyit ettél, holnapra fogyni fogsz. Ma én ittam 2 kávét a Starbucksban és ebédre 2 körül ettem a vapianoba egy nagy adag tésztát. Fogytam....
2011. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De te ennél többet szoktál enni,nem?Én kevesebbet és nem tésztát ebből gondoltam hogy hízok...és az nem baj,hogy egyszerre ettem meg mind ezt?
2011. aug. 9. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha ésszel fogynál?


kcal.hu

orvosilexikon.hu-n meg kiszámolod a napi szükségleted


+ felemeled a segged és sportolsz


1 tál spagetti + 1 cukros üdítő viszont 100%, hogy jóval kevesebb volt mint a napi energiaszükségleted

2011. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* ill cukormentes üdítőt...
2011. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem látod,hogy sportolok? ma 2x futottam és bicikliztem..........
2011. aug. 9. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
A cukormentes energiaital kb. 5 kcal. A cukros kb. a tízszerese.
2011. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!