Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 éves vagyok,160 cm magas...

34 éves vagyok,160 cm magas és 104 kg. Úgy 40 kg-t akarok leadni 2 éven belül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szültem 2 gyereket és felborult a pajzsmirigyem. Most már minden rendben, csak a súlyom zavar borzasztóan.
2011. aug. 9. 21:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
ne edd teli magad,az édességet kerüld,zsíros ételeket se egyél,lehetőleg saláta félét meg gyümölcssalátát . és mozod sokat. fuss,felülés.
2011. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

orvosi kivizsgálás

csak orvosi felügyelet mellett kezdj diétába!!!


amúgy meg sok, séta, úszás, bringázás

2011. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól megválasztott étrend + mozgás. Mivel hosszabb folyamatról van szó, keresnék egy jó dietetikust, aki személyre szóló étrendet készít neked. Mozgásnak az úszást, tempósabb gyaloglást, kerékpározást ajánlanám hetente legalább 3-szor fél órs időtartamban.
2011. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
szia talán jobb lenne ha lenne egy társad a fogyásban. Délelőtt kiírtam egy kérdést amiben fogyibarátnőt keresek. Van kedved skype-n beszélgetni, megosztani a tapasztalaidat? Én PCO-s vagyok 112kg /22 éves.
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sportolj
2011. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem először keres fel egy szakembert. Sportolj anélkül nem lesz fogyás. Cukros löttyöket felejtsd el. Ha szereted az édességet vegyél belőle update-t. Ha megteheted. Én szívesen segítek leadtam már 10 kg-ot. És most jön a maradék 15kg :))18L Írj e-mailt.
2011. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Esetleg van valakinek konkrét ötlete, tanácsa, hogy mondjuk rendszerszerűen hányszor egyek, kb milyen időközönként, hova iktassam be a sportot?
2011. aug. 10. 20:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 4-szer eszek kisebb adagokban. Nem kell mindjárt bezabálni elvileg 3 óránként.. de szerintem ez sok de mind1.. Nos reggelire próbálj meg enni pl: gyümölcs, joghurt puffasztott rizsel, vagy teljes kiörlésű zsemle/kenyér hozzá jöhet felvágott is, zöldség. Vagy tejet is ihatsz mellé.Stb Ebédre saláta, hal, szárnyasok, de lehet sertés is ami sovány hús. délutánra kis gyümölcs. Vacsorára pedig sok fehérje tartalmú.. gomba vannak jó receptjeim szívesen segítek neked e-mailbe. ha először nem bírod a mozgást akkor járj el séltálni egy jó nagyot. Fokozatosan szoktasd hozzá a szervezeted. Utána tornázhatsz otthon is vagy elmehetsz kondiba ahol szívesen segítenek neked Bár 2 gyerek is kondiba tart:)))

Cukros löttyöket felejtsd el mint pl cola fanta stb.. Én ha kívánom az édes üdítőt akkor kinyomom a citromot vízet és édesítőszert rakok bele. Ha pedig édes szájú vagy akkor ajánlom az update készítményeket. csoki puding akár jégkrém.. 18L

2011. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában nagyobb súlyból sokkal könnyebb fogyni. Így én az elejére a következőt javasolnám. Ne vonj meg magadtól mindent, és ne akarj egyszerre úgy étkezni, hogy abban minden tökéletes legyen. Tanulj meg mértékletesen enni első lépésként. És menyj el sétálni egy keveset minden nap. Igyál sok folyadékot,egyél naponta ötször, reggelit bőségesen, hogy délutánara ne legyenek falási rohamaid, és max egy órával ébredés után ejtsd meg,teljes kiörlésű kenyér, sovány sonka, zöldségek, tízórai lehet gyümülcs-zöldség, ebéd szénhidtászegényebb, de ha nem tudsz válogatni nyugodtan ehetsz azt ami otthon van, csak mértékkel, főzeléket kenyér nélkül, ha tészta van abból kevesebbet, leves mehet, mert a folyadék csak jót tesz, uzsonna hal, csirkemell, zöldség, saláta, sovány húsok, vacsora pedig fehérjében gazdag ételek, túró, natúr joghurt, mehet zöldség, saláta is. A lényeg, hogy sose maradj éhes, de ne is edd degeszre magad. Válj meg az édes löttyöktől, igyál vizet. Ne csemegézz az evések között. Ha az segít írd fel, hogy mit ettél egy nap, vagy számolj kalóriát.

2011. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
en 1 honap alatt 12 kg.-ot fogytam,ideg alapon,nem kivanom senkinek
2011. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!