Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérje diétánál zöldséget...

Fehérje diétánál zöldséget bármikor, bármilyen mennyiségben lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
úgy értem például ha megéhezek, akkor nasi helyett megenni egy adag zöldsalátát, vagy valamilyen zöldséget. Illetve, a tésztát, rizst mivel lehet helyettesíteni?
2011. aug. 9. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan diéta, ami korlátozná a zöldségeket. Ezek többsége olyan kevés kalóriát tartalmaz, hogy nem oszt, nem szoroz. (Kivéve kukorica, borsó.) Viszont egészségesek. Persze ne majonézes öntettel fogyaszd őket! A tésztát és a rizst nem-igen lehet helyettesíteni, de nem is kell. Kis mennyiségben viszont nyugodtan fogyaszthatsz belőlük.
2011. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért pl kukoricát nem kéne enni.:) de mikor szigorú fehérjediétán voltam akkor én a zöldségek szénhidráttartalmát is beleszámoltam a napi adagba. tehát nem ehettem annyit amennyi belém fért.
2011. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okés köszönöm :) hát én úgy 5kg-ot szeretnék leadni, feljött pár kiló az elmúlt 2 hónapban és nem érzem jól magam a bőrömben
2011. aug. 9. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A rizst a barna rizs helyettesítse. Az is szénhidrát, de lassan felszívódó, és sok benne a B vitamin.
2011. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!