Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli jó,1 kis fürt szőlő,5s...

Reggeli jó,1 kis fürt szőlő,5szem szilva, kis szelet sült hús?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:03
 1/6 bix ***** válasza:
100%

aha. frankó inzulincsúcsra tökéletes. értsük már meg. reggelre ilyet eszel simán feltolja a vércukrod, de mivel fruktózt tartalmaz jelentős részben pillanatok alatt cseng le, az eredmény pedig kétséges. van aki bírja az alacsony vércukor szintet, van aki nem. ha nem akkor jönnek a zabarohamok.


egyébként meg a reggeli a legfontosabb étkezés. oda tartalmas kéne... én tuti nem adnám egy zabpehelynél alább... az hosszan szívódik fel, tele van rostokkal...

2011. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen maga a kaja, de reggelinek nem jó.
2011. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem kifejezetten reggelire való kaját :(


Sőt valamiért úgy rémlik nekem, hogy szőlő (és banán) nem épp "gyümölcs"-kategória, ha a cukormennyiséget számolod mondjuk fogyózás miatt.

2011. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:
100%
reggel a zabpehelyben sincs túl kevés kalória... itt nem is az a lényeg. reggel érdemes megtolni a ch-t mert eleve iszonyat lent van a vércukrod. ha valami lassú felszívódásút eszel akkor azzal egészen értelmesen elleszel egy kis tízóraival ebédig
2011. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden reggel kevés túró,natúr joghurttal összekeverve m.Bele 1evőkanál natúr zabpehely. Kis citromhéj reszelve. Mellé fél nektarin. Ezt eszem minden áldott reggel és imádom!!! Eltelít,hosszan vagyok jóllakott ,tele energiával:)))
2011. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bix, persze, ez természetes :)


Csak úgy értettem, napközben is óvatosan a szőlővel/banánnal, Bocs, nem fejeztem ki magam pontosabban, csak előtte már úgyis írtál a keményítő/cukor dologról.

2011. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!