Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1kg szőlő,2 alma és 5 banán /...

1kg szőlő,2 alma és 5 banán / nap az nagyon sok?

Figyelt kérdés
Csak gyümölcsöt akartam ma enni és ezeket vettem..ez nagyon sok?
2011. okt. 18. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem ettél, akkor nem sok. Viszont hülyeség, amit csinálsz, akkor is, ha nem ez volt a kérdés.
2011. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek most mi haszna? Elég sok amúgy. Ennyiből már ehettél volna jó kis péksütit,kenyeret, vagy egy jó nagy kiadós ebédet stb stb..
2011. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
30%
Bocsi,de ÖT banán kicsit nagyon sok ... nem vagy rosszul tőle? :S szerintem vegyél lejjebb. :)
2011. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsi, előző vagyok,helyesbítenék: nem LESZEL rosszul tőle? Én múltkor 3 banán után nagyon rosszul lettem :S A banán az nem olyan mint az alma hogy annyit eszel amit akarsz...
2011. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem én hosszabb távon éhen halnék ennyivel. almából egész nap enni kéne megállás nélkül, hogy egy aktív felnőttet elég energiával ellásson. banán jobb, de 5 banán az még csak banánka. viszont elég gyümölcscukor van bennük, hogy azt már a szervezet némi zsír formájában eltárolja, bár ettől még mindég kevés lenne nekem.

+ 0g teljesértékű fehérje, így a legelésző tehenek élnek, ők is csak növényi fehérjéken. meg a muslicák.

2011. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
ez az egyheti kajam ha fogyozok.csak az egy kilo szolo 750 kaloria!!!!az 5 banan a masik 700 ugyhogy ez arra jo hogy szinten tartsd a sulyod,de fogyni nem fogsz tole.
2012. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 válaszoló mostanra biztosan éhen halt
2019. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!