Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ma este megyek...

Mit csináljak? Ma este megyek bulizni és ugye ma kezdtem el a diétámat, és kikell hagynom a futást a buli miatt

Figyelt kérdés
Az este folyamán szabad majd még ennem, mert így akkor "tovább tart a nap". Tuti fogok táncolni is úgyhogy az helyettesítheti a futást.
2011. aug. 10. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

akkor érezd jól magad.

de az alkohollal vigyázz.

2011. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de házibuli lesz és lesz kaja meg pija, mit csináljak?:S
2011. aug. 10. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod én mikor rúgtam be utoljára? k*rva rég legalább 3 éve néha hiányzik, hogy s3ggrészegre igyam magam, de aztán eszembe jut, hogy csak ártanék magamnak és a következő napi edzésnek.

Ha mindenképp elmész akkor is tudod türtőztetni magad. Igyál egy kicsit, érezd jól magad egyél is de csak mértékkel.

2011. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mért is kell kihagynod a futást?

Délután is lehet futni, aztán egy nagy zuhi. Este elmész, bulizol egy jót, és max csipegetsz a kajákból. Az alkohol is hizlal (csak mondom). Ha kihagyod a futást, akkor nem ér semmit. Legalább ennyit tegyél meg, utána jobban fogod magad érzeni.

2011. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1órával a buli előtt szóltak azért hagyom ki
2011. aug. 10. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyi! A kérdésedet 15:46-kor írtad ki. Most az utolsó kommentedet 16:46-kor. Eltelt egy óra, de kommentelni még tudsz igaz??? Jó kifogás, sose rossz. Így nem jutsz semmire. De nekem mind1!
2011. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok óvodás hogy magamat vágjam át és ha érdekel 17:00-kor indult a buszom és valószínűleg 2-3perccel az indulás előtt írtam ki-.-"
2011. aug. 11. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!