Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3hét alatt fogytam 3kg-t, ha...

3hét alatt fogytam 3kg-t, ha ma este berúgok akkor az tönkreteszi a diétámat?

Figyelt kérdés

ugye állítólag az alkohol nagyon hizlal, és ma este buliba megyek. most lehet mondani hogy nem kell berúgni, de ez egy ilyen buli lesz ma :D szóval nagyon tönkreteszi a fogyókúrát?

F


2011. szept. 23. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
He-he-he Pont a héten mondta a párom, hogy számára hihetetlen, hogy valaki a folyadékra fogja, hogy hízott. Számomra is, de mindegy.
2011. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kommentelőnek üzenem, hogy keressen rá az alkoholos italok kalória tartalmára! Igen, az alkohol hízlal! Kivonja szervezetből a vitaminokat és elvonja a vizet!


A kérdezőnek üzenem: élvezd az életedet, bulizz:) néha kell egy alapos berúgás, nem lesz tőle bajod:) Mindenki megérdemel egy eresz el a hajam bulit. S ha végén kirókázol mindent, még jobb:)

Szóval igyál nyugodtan, elalvás előtt igyál meg egy nap pohár ásványvizet, másnap pedig 100%os gyümilevet a vitamin pótlásra, és semmi baj! ÉÉésss fogyókúrázz tovább, mintha misem történt volna. 24/L

2011. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Tudom, hogy az alkohol tartalmú italok jobban hizlalnak, mint valami normális főtt kaja. Tisztában vagyok vele. Mi ergo arra célozgattunk, hogy folyadékként viszed be, amit pillanatok alatt kipisilsz. Nyilván nem teljes egészében, de akkor is.
2011. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába folyadék, sajna a kóla is hízlal...pedig percek alatt ki is megy. Hogy van ez kialálva, hogy a cukor meg bent marad? XD
2011. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy hizlal, de gondolom ez annál sokkal összetettebb dolog, minthogy egy pohár kólára azt mondjuk, hogy megigyam-e vagy sem, mert elhízom.


Lehet, hogy szerencsés testalkatomból adódóan gondolom azt, hogy aki nem a bevitt cukros folyadék mennyisége az alapvetően meghatározó dolog. gondolnék itt arra, hogy aki egy buli előtt attól parázik, hogy oda a fogyókúrája mert kivételesen nem tiszta vizet iszik, annak már nem csak az elfogyasztott folyadék mennyiséggel van baj.

2011. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most sértegeted a kérdés kiírót?


Mert ha igen, el vagy tévedve. Bárcsak megtudnád milyen keményen fogyókúrázni, s lassan, de tartósan elérni az eredményeket. Logikus, hogy nem akar mindnet elrontani egy görbe este miatt...


Igyál nyugodtan, ennyi neked is jár. Nem fog visszajönni az a 3 kiló. táncolj, menj haza majd taxi/busz helyett gyalog, és le is ment. És gyümölcslé másnap!!!

2011. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Félre értettél dehogy akartam a kérdezőt bántani. eszembe se jutna. Elismerem, hogy vannak emberek akinek nincs szerencsés testalkata. Nő vagyok. Még nem szültem. A szülés után én se tudom, hogyan változnak a dolgok.


Csak arra akartam kilyukadni, amit írtál, hogy ha normálisan eszik, táncol bulizik, izzad, esetleg ne adja az ég még rókázik is egy jót, sétál a buliba (ha lehetséges), nem hiszem, hogy parázni kellene. Nem hiszem, hogy ezen a folyadékon múlna a fogyókúra. Ha jó másnapos lesz, nem hiszem, hogy másnap a kajára rá tud majd nézni. Feltöltődik kikapcsolódik, és a jövőhetet újult erővel kezdi.

Ezért írtam, hogy nem hiszem, hogy annyira azon a folyadékon múlna a dolog.

2011. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz információkat:


[link]


Borokban kevesebb a kalória.

2011. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Száraz fehér fröccs és vodkaszóda :) Mindkettő jó, mert mindkettőben van egy csomó víz, tehát pótolod is a folyadékveszteséget, nem úgy mintha BAcardi Coláztál volna. Én már évek óta csak ezeket iszom, ezek hízlalnak a legkevésbé, ráadásul a másnap is könnyebb velük.
2011. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

HÖHÖ :D

nem tudsz egy este alatt visszahízni, igyál helyettem is! :) egs.

2011. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!